Informacje8 grudnia 2018, 10:00,

Mikołajki z Kolejką Wąskotorową

8 i 9 grudnia 2018 roku o godz. 11.00 zapraszamy na Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową. Świętego Mikołaja podróżującego przez Laponię w saniach ciągniętych przez renifery widział każdy, ale jadącego z workiem prezentów przez Mazowsze wąskotorówką – to widok niecodzienny. W programie: przejażdżka na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno, spotkanie ze św. Mikołajem, wręczanie prezentów, ognisko na polanie w Runowie, catering, przejażdżki bryczką konną. Serdecznie zapraszamy.

Mikołajki z Kolejką Wąskotorową

UWAGA: Prezenty przygotowują Rodzice i przekazują je organizatorowi wycieczki przed odjazdem pociągu. W przypadku pytań, organizatorzy proszą o kontakt z infolinią: 607-155-188.
Rezerwacja miejsc i zakup biletów: 8 grudnia i 9 grudnia.

Informacje6 grudnia 2018, 09:30,

II Gminny Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej klas I-III Jedność KIDS 2018 w Piasecznie

6 grudnia 2018 roku o godz. 10.30 odbędzie się II Gminny Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej szkół podstawowych klas I-III Jedność KIDS 2018. Miejsce: hala sportowa GOSiR w Piasecznie, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20. Zapraszamy.

Będzie to II edycja turnieju dla dzieci ze szkół gminy Piaseczno, w którym uczestniczą reprezentanci szkół z klas I-III. Wspaniała zabawa dla uczniów nauczania początkowego, gdzie mają szansę pierwszy raz reprezentować szkołę (PIERWSZA REPREZENTACJA). Podczas turnieju nie prowadzona jest klasyfikacja końcowa, wszystkie dzieci będą wygrane.