Informacje8 grudnia 2018, 10:00,

Mikołajki z Kolejką Wąskotorową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 i 9 grudnia 2018 roku o godz. 11.00 zapraszamy na Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową. Świętego Mikołaja podróżującego przez Laponię w saniach ciągniętych przez renifery widział każdy, ale jadącego z workiem prezentów przez Mazowsze wąskotorówką – to widok niecodzienny. W programie: przejażdżka na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno, spotkanie ze św. Mikołajem, wręczanie prezentów, ognisko na polanie w Runowie, catering, przejażdżki bryczką konną. Serdecznie zapraszamy.

Mikołajki z Kolejką Wąskotorową

UWAGA: Prezenty przygotowują Rodzice i przekazują je organizatorowi wycieczki przed odjazdem pociągu. W przypadku pytań, organizatorzy proszą o kontakt z infolinią: 607-155-188.
Rezerwacja miejsc i zakup biletów: 8 grudnia i 9 grudnia.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 grudnia 2018, 15:00,

Służby (nie całkiem) specjalne – teatr A CO TAM? z Bobrowca


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 i 9 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 i 19.00 odbędzie się spektakl pt. “Służby (nie całkiem) specjalne”. Sztuka według scenariusza Małgorzaty Raczkowskiej, członkini zespołu, opowie o losach rewolucyjnej technologii w rękach mało rozgarniętych agentów służb specjalnych. Zespół A CO TAM? postara się wciągnąć widzów w intrygę dotyczącą małego, ale potencjalnie niebezpiecznego urządzenia, nazywanego przez jednego z chroniących go agentów pieszczotliwie Guciem. Czym jest to technologiczne cacko? Kto i dlaczego na nie czyha? Dlaczego mundurowy śpiewa i z czego słynie księgowa Grażynka, można się będzie dowiedzieć podczas półtoragodzinnego spektaklu. Mundury, broń i zabawne teksty towarzyszą niemal każdej scenie, gdyż jak łatwo się domyślić, farsa utrzymana jest w klimatach militarnych. Widzowie będą mieli wiele okazji do śmiechu, gdyż “Służby (nie całkiem) specjalne” nie popiszą się szczególnym profesjonalizmem, co wywoła duże zamieszanie i komedię pomyłek. Miejsce: budynku OSP w Bobrowcu, ul. Mazowiecka 23. Serdecznie zapraszamy.

Służby (nie całkiem) specjalne – teatr A CO TAM? z Bobrowca

Sztuka przeznaczona jest raczej dla widzów dorosłych, aczkolwiek młodsi widzowie (13+), za zgodą rodziców, też będą wpuszczani. Rezerwacji miejsc na spektakle można dokonywać mailowo pod adresem biletyacotam@gmail.com lub telefonicznie pod nr tel. 790-552-662. Koszt biletu-cegiełki wynosi 15 zł. Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczone zostaną na organizację kolejnych przedstawień.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie