Informacje14 grudnia 2016, 17:00,

Mikołajki w Bogatkach 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 grudnia 2016 roku o godz. 17:00 zapraszamy na Mikołajki w Bogatkach. Miesce: Klub Kultury w Bogatkach, ul. Królewska 91. Wstęp wolny. Będzie to spotkanie Mikołajkowe dla dzieci i młodzieży z Bogatek. Program artystyczny, kreatywno-interaktywny poprowadzą animatorzy z Firmy ProArt. Będzie ciekawie, zabawnie i wesoło. Zapraszamy.

MIKOŁAJKI W BOGATKACH 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 grudnia 2016, 20:00,

Marcin Gienieczko - spotkanie z podróżnikiem w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 grudnia 2016 roku o godz. 20.00 zapraszamy miłośników ekstremalnych podróży na spotkanie z zawodowym podróżnikiem, fotografem, dziennikarzem Marcinem GIENIECZKO. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy!

MARCIN GIENIECZKO - SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM W GÓRZE KALWARII

Marcin Gienieczko - podróżnik specjalizuje się w trudnych i niebezpiecznych wyprawach. Zaczynał od wędrówek po Bieszczadach i Tatrach. Świat przemierzał pieszo, konno, pontonem w canoe… W Chinach przygotowywał materiał o klasztorze Shaolin. Fotografował amerykańsko-kanadyjską ekspedycję na Mt. Everest. Zagubiony w tajdze walczył o przetrwanie - opanował survival. Przeżył wówczas chwile, które wycisnęły niezniszczalne piętno na jego charakterze. Stał się polskim Jackiem Londonem. Samotnie, jako jeden z nielicznych Polaków, spłynął pontonem rzekę Yukon, największą rzekę Alaski. Na pięciometrowym canoe przepłynął cały system rzeczny Mackenzie. Cztery tysiące kilometrów takimi rzekami jak Athabasca, Niewolnicza wraz gigantyczną Mackenzie. Wyprawa została nominowana do nagrody National Geographic Traveler w kategorii wyprawa roku oraz wyróżniona w kategorii wyczyn roku na ogólnopolskim spotkaniu podróżników Kolosy 2005. Ustanowił World Records Guinness za przepłynięcie Amazonki w canoe na dystansie 5573 km od Atalaya do Belem.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie