Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Mikołajki 2007 - Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa Piaseczno

Piaseczyńskie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej www.kolejka-piaseczno.com zaprasza dzieci i ich rodziców, na specjalną WYCIECZKę MIKO£AJOW¡, która odbędzie się w niedzielę 9 grudnia 2007 roku. Kolej wąskotorową odwiedzi Święty Mikołaj, który razem z dziećmi pojedzie na wycieczkę do Złotokłosu.

Mikołajki Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa Piaseczno
kliknij, aby powiększyć plakat

WYCIECZKA MIKO£AJOWA obejmuje: przejazd pociągiem na trasie: Piaseczno - Złotokłos - Piaseczno, spotkanie z Mikołajem na leśnej polanie w Runowie, gorącą herbatkę, ognisko, muzyka, słodycze. Przy ognisku, będzie można upiec własne mięsiwa. Mikołaj odbiera prezenty od rodziców, przed spotkaniem z dziećmi. Ceny biletów: normalny (25 zł), bilet dla dzieci i młodzieży (od 4 do 17 lat - 10 zł), bilety dla maluchów (do 4 lat - 5 zł). Serdecznie zapraszamy na wycieczkę z Mikołajem!

Święty Mikołaj w okresie od 6 do 8 grudnia spotyka się z dziećmi ze szkół i przedszkoli na wycieczkach grupowych, a 9 grudnia 2007 roku zaprasza na specjalną wycieczkę mikołajową. Więcej informacji o wycieczce możecie uzyskać w siedzibie Piaseczyńskiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej, przy ulicy Sienkiewicza 14 w Piasecznie, pod telefonem: (022) 756-76-38, strona: www.kolejka-piaseczno.com Spędź tegoroczne Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno Złotokłos

Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Nocny Maraton Siatkówki o Puchar Burmistrza Konstancina

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji GOSiR Konstancin Jeziorna, zaprasza na Nocny Maraton Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, który odbędzie się 8 grudnia 2007 roku, o godzinie 19:00. Nocny Maraton Siatkówki odbędzie się w hali sportowej GOSiR, przy ul. Stefana żeromskiego 15, Konstancin Jeziorna.

Nocny Maraton Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Termin zgłaszania drużyn do Nocnego Maratonu Piłki Siatkowej: 6 grudnia 2007 rok. Zgłoszenia osobiste bądź telefoniczne w biurze GOSiR (022) 754-61-86, e-mail: gosirkonstancin@neostrada.pl Wpisowe: 90zł od drużyny, płatne w dniu turnieju.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna