Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Mikołajki 2007 - Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa Piaseczno

Piaseczyńskie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej www.kolejka-piaseczno.com zaprasza dzieci i ich rodziców, na specjalną WYCIECZKę MIKO£AJOW¡, która odbędzie się w niedzielę 9 grudnia 2007 roku. Kolej wąskotorową odwiedzi Święty Mikołaj, który razem z dziećmi pojedzie na wycieczkę do Złotokłosu.

Mikołajki Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa Piaseczno
kliknij, aby powiększyć plakat

WYCIECZKA MIKO£AJOWA obejmuje: przejazd pociągiem na trasie: Piaseczno - Złotokłos - Piaseczno, spotkanie z Mikołajem na leśnej polanie w Runowie, gorącą herbatkę, ognisko, muzyka, słodycze. Przy ognisku, będzie można upiec własne mięsiwa. Mikołaj odbiera prezenty od rodziców, przed spotkaniem z dziećmi. Ceny biletów: normalny (25 zł), bilet dla dzieci i młodzieży (od 4 do 17 lat - 10 zł), bilety dla maluchów (do 4 lat - 5 zł). Serdecznie zapraszamy na wycieczkę z Mikołajem!

Święty Mikołaj w okresie od 6 do 8 grudnia spotyka się z dziećmi ze szkół i przedszkoli na wycieczkach grupowych, a 9 grudnia 2007 roku zaprasza na specjalną wycieczkę mikołajową. Więcej informacji o wycieczce możecie uzyskać w siedzibie Piaseczyńskiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej, przy ulicy Sienkiewicza 14 w Piasecznie, pod telefonem: (022) 756-76-38, strona: www.kolejka-piaseczno.com Spędź tegoroczne Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno Złotokłos

Informacje3 grudnia 2007, 00:00,

Maciej Maleńczuk koncert w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno organizuje recital Macieja Maleńczuka: Pan Maleńczuk, który odbędzie się w piątek 7 grudnia 2007 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie. Maciej Maleńczuk cieszy się w Piasecznie tak dużą popularnością, że wszystkie bilety zostały już sprzedane. Ośrodek Kultury informuje na swojej stronie: www.kulturalni.pl (współpracują z nami), że wytrwałych zapraszają do kontaktu telefonicznego na 3-dni przed imprezą (od 4 grudnia 2007) – wówczas rozprowadzać będą bilety nieodebrane z rezerwacji oraz pochodzące z ewentualnych zwrotów. Zapraszam na koncert Macieja Maleńczuka w Piasecznie.

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk to polski wokalista, gitarzysta, artysta rockowy i poeta. We wczesnej fazie swojej twórczości określany mianem barda Krakowa. Maciej Maleńczuk dla jednych jest bardem, poetą, pieśniarzem, dla innych natomiast buntowniczym muzykiem rockowym. Były lider Pudelsów, założyciel Homo Twist, zdobywca kilku Fryderyków, laureat Śląskiego Wawrzyńca Literackiego za poemat Chamstwo w państwie, juror telewizyjnego Idola. Dyskografia Macieja Maleńczuka: Złota kolekcja: Maciek Maleńczuk (2006), Cantigas de Santa Maria (2006), Proste historie, Ande la More (2002), Pan Maleńczuk (1998), Piosenki z ulicy (MC ADA 1991), Pod papugami (MC Fala 1989), Historia obyczaju MC (1989). Więcej informacji przeczytacie na stronie Macieja Maleńczuka: www.malenczuk.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno