Informacje7 stycznia 2018, 16:00,

Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć

7 stycznia 2018 roku o godz. 17.00 odbędzie się wieczór z kabaretem Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występują oni z wyborem skeczów, stworzonych dla Kabaretu Moralnego Niepokoju i zaadaptowanych specjalnie dla tego żywiołowego duetu przez Roberta Górskiego. W trakcie występu obaj artyści wykazują się kunsztem aktorskim i zaangażowaniem, a nieodstępujące ich poczucie humoru jest źródłem improwizacji, w której obaj świetnie się odnajdują. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii.

MIKOŁAJ CIEŚLAK I RAFAŁ ZBIEĆ

Informacje4 stycznia 2018, 07:00,

Hot Spot w urzędzie UMiG Piaseczno

W Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 można korzystać z dostępu do publicznego bezprzewodowego Internetu. Z myślą o osobach odwiedzających Urząd uruchomiona została usługa publicznego dostępu do Internetu poprzez połączenie wi-fi. – Wystarczy na urządzeniu wybrać z listy UMiG Hot Spot i zatwierdzić regulamin, aby skorzysta z połączenia w dobrej jakości – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik biura promocji i informacji.

HOT SPOT W URZĘDZIE UMIG PIASECZNO

Routery zainstalowane zostały na parterze i pierwszym piętrze budynku, równocześnie zalogowanych na nich może być 50 użytkowników. To kolejny darmowy punkt dostępu do Internetu udostępniany przez gminę. Od kilku lat funkcjonują już hot-spoty na rynku miejskim, skwerze Kisiela, skate parku, terenie wokół dworcu PKP oraz na parkingu przy ul. Zgoda i części parku miejskiego.

UMiG Piaseczno