Informacje7 stycznia 2018, 16:00,

Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć

7 stycznia 2018 roku o godz. 17.00 odbędzie się wieczór z kabaretem Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występują oni z wyborem skeczów, stworzonych dla Kabaretu Moralnego Niepokoju i zaadaptowanych specjalnie dla tego żywiołowego duetu przez Roberta Górskiego. W trakcie występu obaj artyści wykazują się kunsztem aktorskim i zaangażowaniem, a nieodstępujące ich poczucie humoru jest źródłem improwizacji, w której obaj świetnie się odnajdują. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii.

MIKOŁAJ CIEŚLAK I RAFAŁ ZBIEĆ

Informacje5 stycznia 2018, 07:00,

Zima w mieście 2018 Piaseczno

Gmina Piaseczno przygotowała nieodpłatną ofertę na spędzenie aktywnie zimowych ferii dla blisko tysiąca dzieci uczęszczających do szkół na naszym terenie. W czasie styczniowej przerwy w zajęciach szkolnych 10 placówek oświatowych z terenu gminy Piaseczno organizuje dla dzieci pozostających w domach aktywne spędzenie czasu w szkole. Wielu pracujących rodziców może mieć problem z organizacją opieki i zorganizowaniem atrakcji dziecku podczas swojego pobytu w pracy, półkolonie to dobre rozwiązanie, dzieci z chęcią spędzą czas z rówieśnikami podczas wyjazdów autokarowych i licznych konkursów odbywających się podczas ferii.

ZIMA W MIEŚCIE 2018 PIASECZNO

Gmina Piaseczno finansuje wypoczynek w zakresie transportu na wycieczkę oraz bilety wstępu jak i wynagrodzenia wychowawców i kierownika, a także materiały potrzebne do wszelakich zajęć plastycznych. Dyrektorzy szkół zadbają o poczęstunek i napoje a także o ciekawe gry i zabawy na świeżym powietrzu lub pod dachem na wypadek złej pogody.

Opiekę sprawować będą wychowawcy i kierownicy, czynni nauczyciele z piaseczyńskich szkół. Czas trwania wypoczynku to tydzień wybrany przez szkołę w okresie od 15 stycznia do 28 stycznia 2018 roku, z takiej formy wypoczynku może skorzystać ok. 1000 uczniów z gminnych szkół.

Koszt pobytu dziecka to jedynie kilka złotych dziennie przeznaczone na posiłek i napoje, wnoszone przez rodzica przed rozpoczęciem wypoczynku do wybranej placówki. Gmina Piaseczno na akcję Zima w mieście przeznaczyła 150 tys. zł

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie