Informacje17 sierpnia 2013, 00:00,

Mike Hughes wystąpi w Konstancinie-Jeziornie

Na zaproszenie Ab Obo Teatru Improv i Konstancińskiego Domu Kultury przyjechał do Polski guru improwizacji, charyzmatyczny Mike Hughes ze słynnej kanadyjskiej grupy Uncalled For. W ramach przygotowań do III Festiwalu Sportów Teatralnych 321 Impro w dniach 16-18.08.2013 odbywają się warsztaty improwizacji teatralnej z trenerem impro z Kanady Mike Hughes. Powarsztatowy pokaz otwarty odbędzie się 18 sierpnia 2013 roku o godzinie 19:00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny! Zapraszamy na pokaz Mikea Hughesa.

MIKE HUGHES WYST¡PI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Mike HUGHES - doświadczony performer, aktor, nauczyciel, prowadzący warsztaty. Przez ostatnie 12 lat uczył improwizacji i aktorstwa w Europie oraz Kanadzie. Jako aktor pracowal w Geordie Theatre, the Segal Center, GravyBath, Table DHôte, the Montreal Young company, Cirque du Soleil. Jest czlonkiem renomowanej grupy improv Unaclled For. "Dla mnie jako performera, improv bylo kluczem do rozwoju zarówno na scenie, jak i na próbach. Improv sprawia, że aktor staje się silniejszy, kreatywniejszy, odważniejszy i szybko podejmuje decyzje. Decyzje są sercem improv i te warsztaty angażują aktora do użycia jego umiejętności stworzenia oryginalnych historii, unikatowych postaci i budowania silnych związków, by tworzyć silny, istotny, pełen dobrej zabawy teatr.

Mike HUGHES
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje17 sierpnia 2013, 00:00,

MAGIA MUSICALU W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert letni pn.: Magia Musicalu. Podczas koncertu będzie można usłyszeć najsłynniejsze przeboje musicalowe w wykonaniu solistów polskich teatrów muzycznych Edyty Krzemień i Janusza Krucińskiego z towarzyszeniem pianisty Artura Jerzego Zielińskiego. Artyści zaprezentują największe przeboje musicali takich jak: Evita, Piękna i Bestia, Taniec Wampirów, Upiór w Operze. Koncert letni odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia 2013 roku o godz. 16.00 w Amfiteatrze Park Zdrojowy w Konstancinie. Wstęp wolny.

MAGIA MUSICALU W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna