Informacje6 stycznia 2019, 18:00,

Mietek Szcześniak - koncert noworoczny w Starej Iwicznej

6 stycznia 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu Mietka Szcześniaka. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola i Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Miejsce: kościół w Starej Iwicznej. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Informacje28 grudnia 2018, 07:00,

Wystawa malarstwa Pani Emilii Czyż-Kędzierskiej w Piasecznie

Do 31 stycznia 2019 roku będzie można oglądać wystawę malarstwa Pani Emilii Czyż-Kędzierskiej w Oddziale dla dorosłych Biblioteki Głównej, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.