Artykuł partnerski27 listopada 2020, 08:53,

Mieszkanie pod Warszawą ciekawą alternatywą dla zatłoczonej, hałaśliwej i drogiej aglomeracji

Mieszkanie pod Warszawą ciekawą alternatywą dla zatłoczonej, hałaśliwej i drogiej aglomeracji

Nie da się ukryć, że ludzie coraz częściej poszukują mieszkania zlokalizowanego w rozsądnej odległości od stolicy. Prestiżowe adresy w centrum Warszawy przestają być dla ludzi obiektem pożądania. W modzie są obecnie kameralne osiedla za miastem.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

NIE dla wygórowanych cen w stolicy

Ceny mieszkań w Warszawie potrafią szokować przeciętnego potencjalnego klienta. Niewielkie mieszkanie potrafi osiągnąć cenę pół miliona złotych. Sporo osób posiłkuje się kredytem hipotecznym na zakup mieszkania - muszą mieć odpowiednią zdolność kredytową, stałe zatrudnienie i pewność, że przez wiele lat będą w stanie spłacać raty kredytu. Marzenia o własnym mieszkaniu sporo kosztują, a przecież kosztem nie są tylko i wyłącznie zobowiązania bankowe, trzeba jeszcze mieszkanie utrzymać i mieć pieniądze na inne wydatki. 

Jak wygląda życie w wielkim mieście

Zna je każdy, kto pracuje lub mieszka w Warszawie - tutaj czas pędzi, można powiedzieć, że najważniejsza jest praca zawodowa, że wszystko kręci się wokół kariery. Ale po pracy jest też życie prywatne, które domaga się odpoczynku, relaksu w urokliwym otoczeniu, czasu dla rodziny lub dla siebie. Współcześnie można dokonywać doskonałych wyborów mieszkaniowych - przykładem jest podmiejska inwestycja Cicha Łąka - mieszkania - Ancona Development

Firma proponuje mieszkania pod Warszawą w cenie, która pozytywnie zaskakuje, zwłaszcza że inwestor bardzo dba o komfort przyszłych mieszkańców. Do wyboru są mieszkania (1 - 4 pokoje) przestronnym z balkonem. Mieszkańcy nie muszą martwić się o miejsca parkingowe, gdyż mogą korzystać z udogodnień takich jak parking naziemny i garaże podziemne.

Komfort życia najcenniejszy 

Osiedle Cicha Łąka - segmenty koło Ursynowa to propozycja dla osób, które za rozsądną cenę pragną zamieszkać w atrakcyjnym miejscu, a jednocześnie chcą być dość blisko stolicy. Tylko piętnaście minut jazdy dzieli osiedle od Warszawy. Dobra infrastruktura zapewnia dostęp do placówek handlowo - usługowych, edukacyjnych i służących ochronie zdrowia.

W odległości 400 m od osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Kameralna miejscowość, pełna zieleni i przepięknych krajobrazów pozwala na złapanie oddechu od szybkiego trybu życia. Tutaj każdy poczuje się dobrze, a nawet jeśli zatęskni za rozrywkami w Warszawie, to nie może powiedzieć, że do stolicy ma daleko. 

autor/źródło: cichalaka.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski27 listopada 2020, 08:51,

Jak zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka?

Jak zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka?

Gdy urodziny dziecka zbliżają się wielkimi krokami, warto pomyśleć o tym, jak zorganizować je tak, aby były niezapomniane.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urodziny to dla wielu maluchów najważniejsza data w całym roku. Warto wiec zadbać o to, aby była ona jedyna w swoim rodzaju. Jak zorganizować wyjątkowe urodziny dla dzieci? Obecnie wielu rodziców decyduje się na pomoc sali zabaw, które zapewniają doskonałe warunki do wyprawienia hucznego przyjęcia. 

Urodziny w sali zabaw – dlaczego warto?

Dzieci uwielbiają sale zabaw, w których czeka na nie mnóstwo atrakcji. Zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, tory wyścigowe, małpie gaje czy karuzele – to tylko parę propozycji czekających na maluchów. Bardzo często sale zabaw organizują również imprezy dla dzieci. Są one urządzane w specjalnych salkach – są one specjalnie udekorowane i doskonale nadają się do przyjęcia gości. Oczywiście, wraz z wynajmem salki urodzinowej otrzymuje się również szeroką gamę usług, aby impreza urodzinowa dla dziecka była całkowicie udana.

Naturalnie, urodziny dla dzieci na sali zabaw to również dodatkowy atut dla rodziców, którzy nie muszą wtedy poświęcać czasu na ich samodzielną organizację. Warto też zaznaczyć, że wybranie sali zabaw jako miejsce urodzin wcale nie jest związane ze sporymi kosztami, biorąc pod uwagę fakt, że oferta obejmuje także wejście na salę.

Jak wybrać dobrą salę zabaw na urodziny?

Obecnie sale zabaw dla najmłodszych działają w wielu miejscowościach. Bez problemu można zorganizować wyjątkowe urodziny dla dzieci w Warszawie, ale również w mniejszych miejscowościach. Przy wyborze odpowiedniej sali zabaw na urodziny dla dziecka warto przede wszystkim zapoznać się z jej ofertą, a także z atrakcjami, jakie proponuje. Najlepiej także wziąć pod uwagę indywidualne oczekiwania i zainteresowania małego solenizanta.

Świetnym wyborem dla amatorów kosmosu będzie sala zabaw Airo Fun Space Kids, w której organizowane są urodziny dla dzieci w Warszawie. Sala znajdująca się aż na trzech piętrach jest wypełniona kosmicznymi atrakcjami. Więcej informacji można znaleźć na stronie sali Airo Fun Space Kids: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/kosmiczne-urodziny

Pakiety urodzinowe: dostępne usługi

Sale zabaw najczęściej oferują specjalne pakiety urodzinowe, które obejmują określone usługi. W związku z tym można wtedy wybrać odpowiednią ofertę zgodnie z oczekiwaniami, na przykład może być to pakiet podstawowy obejmujący wejście na salkę, poczęstunek jako przekąski i napoje.

Droższe pakiety na imprezy dla dzieci mogą obejmować także szereg dodatkowych usług, na przykład mogą być to:

  • opieka nad dziećmi
  • usługi animatora
  • specjalne dekoracje
  • dodatkowy poczęstunek
  • tort urodzinowy
  • usługi fotograficzne
  • pokaz iluzjonisty
  • piniata
  • skręcanie balonów
  • malowanie buzi

Urodziny w sali zabaw – ile kosztują?

Wbrew pozorom, urodziny dla dzieci urządzone w sali zabaw wcale nie pociągają za sobą wysokich wydatków. To powoduje, że są one dostępne niemalże na każdą kieszeń. Ceny rozpoczynają się najczęściej od około 60 złotych za osobę, natomiast kończą się na około 85 złotych za jednego gościa. Koszty zależne są od wybranego pakietu urodzinowego, od terminu organizacji urodzin (w weekendy ceny mogą być wyższe), od dodatkowych usług wybranych w ramach pakietu. Dokładne informacje o cenach dostępne są na stronach sali zabaw. Można wtedy zapoznać się z konkretnym ofertami, a także z usługami, jakie wchodzą w ich skład.

Gdy zatem niedługo pociecha ma obchodzić urodziny, warto pomyśleć nad tym, jak przygotować dla niej wyjątkowe urodziny. Imprezy dla dzieci w sali zabaw są wtedy doskonałym wyborem zarówno dla solenizanta, jak i dla rodziców!

autor/źródło: airo.fun

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie