Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Mieszkańcy i dzieci dewastują nowy plac zabaw w Piasecznie

Na Dzień Dziecka został oddany do użytku nowy plac zabaw Danonek przy Alei Róż w Piasecznie. Od tego czasu minęło zaledwie kilka dni i dochodzą do nas niepokojące informacje o tym, że mieszkańcy i dzieci sami dewastują nowy plac zabaw! Komu przeszkadza nowy plac zabaw? Przecież to plac zabaw dla naszych dzieci! Czy komuś tak bardzo zależy na tym, żeby nowy plac już wkrótce wyglądał tak jak ten stary, który nadal pozostał niewyremontowany? Więcej niepokojących na ten temat informacji przeczytacie w portalu informacyjno rozrywkowym Twój Świat (współpracują z nami) w informacji: Rychły kres nowego placu zabaw?

Nowy plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Dla przypomnienia podajemy link do informacji, w której opisaliśmy otwarcie placu zabaw: nowy plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Przyłącz się do rozmowy na naszym forum: plac zabaw w Piasecznie. Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje7 czerwca 2007, 00:00,

Komunikacyjny koszmar w Górze Kalwarii

Większość kierowców przejeżdżających przez Górę Kalwarię wie, z jakimi utrudnieniami trzeba się liczyć w przededniu weekendów. 6 czerwca wielu wyjechało wcześniej z pracy, by przejechać bez problemu. Niestety, najprawdopodobniej wypadek doprowadził do gigantycznych korków już o godzinie 16-ej. Przy zablokowaniu ronda stoi i 50-tka i 79-tka. Nerwy, upał, koszmar.

Miejscowi jakoś sobie radzą korzystając z nieformalnych objazdów, czy objazdów objazdów. Najbardziej szkoda tych, którzy pracując w dni powszednie w Warszawie czy okolicach jadą do domu na weekend, często bardzo daleko. Cóż... czekamy na obwodnicę.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria