Informacje6 czerwca 2007, 00:00,

Mieszkańcy i dzieci dewastują nowy plac zabaw w Piasecznie

Na Dzień Dziecka został oddany do użytku nowy plac zabaw Danonek przy Alei Róż w Piasecznie. Od tego czasu minęło zaledwie kilka dni i dochodzą do nas niepokojące informacje o tym, że mieszkańcy i dzieci sami dewastują nowy plac zabaw! Komu przeszkadza nowy plac zabaw? Przecież to plac zabaw dla naszych dzieci! Czy komuś tak bardzo zależy na tym, żeby nowy plac już wkrótce wyglądał tak jak ten stary, który nadal pozostał niewyremontowany? Więcej niepokojących na ten temat informacji przeczytacie w portalu informacyjno rozrywkowym Twój Świat (współpracują z nami) w informacji: Rychły kres nowego placu zabaw?

Nowy plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Dla przypomnienia podajemy link do informacji, w której opisaliśmy otwarcie placu zabaw: nowy plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Przyłącz się do rozmowy na naszym forum: plac zabaw w Piasecznie. Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje3 czerwca 2007, 00:00,

Rodzinny Targ Różności Piaseczno - Dla Najmłodszych

Pracownia Psychologiczno Edukacyjna, oraz Centrum Rozwoju Dziecka Koala w Piasecznie zapraszają na: Rodzinny Targ Różności - pod hasłem: dla najmłodszych. Targ Rodzinny odbędzie się dziś: 3 czerwca 2007 roku, w godzinach od 14:00 do 16:00, w Centrum Rozwoju Dziecka Koala w Piasecznie, ul. Zgoda 1 w Parku miejskim.

Rodzinny Targ Różności Piaseczno - dla najmłodszych w Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie

Chcesz się pozbyć ubrań swoich lub swojego dziecka, zabawek, książek bądź innych różności przyjdź i je sprzedaj. Szukasz czegoś nietuzinkowego, innego... przyjdź, poszukaj i kup. Przy okazji poznasz wielu innych ciekawych ludzi i fajne miejsce. Osoby, które wystawią swoje towary na Targu wpłacą, co najmniej 10 złotych na rzecz dzieci.

Za cały dochód uzyskany z organizacji Rodzinnego Targu Różności zostaną zakupione pieluchy i inne potrzebne rzeczy dla malutkich dzieci z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Targ powiązany jest z organizowanym w Piasecznie: Rodzinnym Piknikiem, o którym więcej możecie przeczytać w informacji: Piknik Rodzinny w Parku Miejskim w Piasecznie.

Informacja pochodzi z informacji napisanej na naszym prywatnym forum powiatu piaseczyńskiego w poście: Rodzinny Targ Różności w Piasecznie. Zapraszamy do rozmowy na naszym forum i na Targ w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno