Informacje1 grudnia 2007, 00:00,

Miesięcznik ODNOWA - Świadomie Kieruj Swoim życiem

Mam wielką przyjemność i zaszczyt przedstawić Państwu nowy na rynku wydawniczym Miesięcznik o nowatorskim, ciekawym zakresie tematycznym, pod tytułem: Odnowa. Świadomie kieruj swoim życiem. Wydawcą i Redaktor Naczelną nowego projektu jest Jadwiga Sztabińska-Woźniak. Zespół redakcyjny tworzą: Jolanta Bugaj, Leokadia Donhöffner, Krystyna Kanecka, Anna Stefańska. Projekt i opracowanie graficzne wykonała Kamila Baturo. Reklamą zajmuje się Lidia Kołakowska, promocją Anna Pasławska- Mioduszewska.

Miesięcznik ODNOWA Świadomie Kieruj Swoim życiem

ODNOWA to miesięcznik z zakresu psychologii pozytywnej i rozwoju osobistego, o charakterze poradniczym, przedstawiający sposoby wykorzystywania umysłu i techniki, które prowadzą do osiągnięcia lepszej jakości życia. Jest kierowany do osób, które chcą w pełni świadomie kierować swoim życiem, dokonywać pozytywnych zmian, nauczyć się równowagi między życiem zawodowym i prywatnym, opanować umiejętność wyznaczania celów i ich osiągania. OdNowa Świadomie Kieruj Swoim życiem.

Kilka słów o działach miesięcznika OnNowa:
Magia Myśli temat przewodni numeru zawierający elementy tekstu poradniczego, przykładowego i ćwiczeń (może łączyć elementy z kilku działów lub być szerszym opracowaniem jednego zagadnienia z konkretnego działu).
Umysł i Osobowość tematyka dotycząca sposobów myślenia, działania umysłu, poznawania siebie, zmiany sposobów myślenia i działania.
Emocje i wyobrażenia tematyka związana z pokonywaniem zmartwień. lęków, stresu, sposoby na panowanie nad emocjami i zachowanie spokoju.
Ludzie i uczucia tematyka dotycząca układania relacji międzyludzkich w związkach, w rodzinie, z przyjaciółmi i znajomymi, w środowisku pracy; sposoby na dobre stosunki i zdobywanie uznania; co robić z krytyką.
Praca i biznes tematyka związana z odnalezieniem własnego miejsca w zawodowym świecie i jego realizacją, sposoby na osiągnięcie sukcesu w pracy lub w biznesie.
Pieniądze i majątek tematyka związana ze stosunkiem do pieniądza i dóbr materialnych, sposoby na ich zdobycie i utrzymanie.
Zdrowie i samopoczucie tematyka związana z radzeniem sobie z chorobami, ze zmęczeniem, ze złym samopoczuciem psychofizycznym; sposoby na młody wygląd, metody relaksacyjne.

Pismo OnNowa wydawane jest w formacie A4, ma 64 kolumny, nakład liczy 25 tysięcy egzemplarzy, cena 8,90 zł. Czasopismo jest dostępne w salonach prasy m.in. Empik, Inmedio, Relay oraz w dużych salonach Ruchu i Kolportera. OnNowa świadomie kieruj swoim życiem. Więcej informacji na stronie internetowej: www.odnowapress.pl
autor/źródło: Anna Pasławska-Mioduszewska - Miesięcznik ODNOWA
Tematy:

Informacje2 grudnia 2007, 00:00,

Podziel się Misiem akcja charytatywna w Górze Kalwarii

Portal Młodych GoraKalwaria.net zachęca do przyłączenia się do akcji charytatywnej: PODZIEL SIę MISIEM. Organizatorzy akcji charytatywnej w Górze Kalwarii, pragną uzbierać dla najmłodszych misie, lale, oraz inne sympatyczne rzeczy, które najmłodszym mogą dać radość i z pomocą Świętego Mikołaja wręczyć je im tuż przed pierwszą gwiazdką!

Podziel się Misiem akcja charytatywna w Górze Kalwarii

Jeżeli masz Misia i nie jest on Ci już potrzebny, to możesz podzielić się nim z dzieckiem, które czeka na takiego Misia. Tuż przed Wigilią i świętami Bożego Narodzenia, Święty Mikołaj zapuka do ich drzwi i wręczy Misia dzieciom! Misie można składać w siedzibie Gminnego Centrum Informacji w Górze Kalwarii (Batorego 13a) lub w Ośrodku Pomocy Społecznej (Pijarska 40) oraz w każdej ze szkół na terenie gminy Góra Kalwaria do 17 grudnia 2007 roku. Więcej informacji przeczytacie na stronie GoraKalwaria.net (współpracują z nami). Zachęcamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej w Górze Kalwarii: Podziel się Misiem. I TY MOżESZ POMÓC!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria