Informacje18 kwietnia 2016, 11:00,

Miesiąc Pamięci Narodowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 kwietnia 2016 roku o godz. 11.00 odbędą się ochody z okazji Miesiąca Pamięci Narodowej. Uroczystości odbędą się przy Pomniku Katyńskim na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Kościuszki w Piasecznie. Szczegóły wydarzenia na plakacie:

MIESIĄC PAMIĘCI NARODOWEJ

Kwiecień, określony Miesiącem Pamięci Narodowej, jest okazją do przypomnienia znaczących wydarzeń w historii naszego narodu, a także oddania hołdu bohaterom i ofiarom tragedii, którzy zwyciężali i ginęli za wolność i niepodległość Polski. Uroczystości organizowane na Cmentarzu Parafialnym w Piasecznie rozpoczną się o godz. 11.00. W programie znajdą się: hymn narodowy, modlitwa Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, wystąpienie władz samorządowych i złożenie kwiatów pod Pomnikiem Katyńskim. O oprawę zadba Piaseczyńska Orkiestra Dęta.;

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 kwietnia 2016, 16:00,

Warsztaty dziennikarskie z Elik Aimee w Bibliotece Publicznej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza młodzież i dorosłych na cykliczne warsztaty dziennikarskie z Elżbietą Olszewską-Schilling (pseudonim Elik Aimee). Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 22 756 73 58 lub mailowo na adres wypozyczalnia@biblioteka-piaseczno.pl. Liczna miejsc jest ograniczona.

WARSZTATY DZIENNIKARSKIE Z ELIK AIMEE W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PIASECZNIE

Podczas warsztatów przećwiczyć będzie można przeprowadzanie wywiadu oraz uzyskać cenne wskazówki dotyczące pisania relacji ze spotkania. Pierwsze warsztaty odbędą się 21 kwietnia 2016 r. o godz. 16.00 w sali wypożyczalni dla dorosłych przy ul. Kościuszki 49, a poprowadzi je Elżbieta Olszewska-Schilling, historyk, dziennikarka radiowo-telewizyjna, poetka i prozatorka.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie