Informacje15 lipca 2018, 08:00,

Miejski spacer historyczny z przewodnikiem po ul. Kościuszki w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 lipca 2018 roku o godz. 10.00 zapraszamy na cykl Ulicami Piaseczna, czyli miejski spacer historyczny z przewodnikiem po ulicy Kościuszki w Piasecznie. Zbiórka: godz. 10.00, Ratusz, pl. Piłsudskiego 1 w Piasecznie. Tym razem odkryjecie ciekawostki, postaci i historie z życia miasta związane z ulicą Kościuszki.

MIEJSKI SPACER HISTORYCZNY Z PRZEWODNIKIEM PO UL. KOŚCIUSZKI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 lipca 2018, 16:00,

Enerjazzer zagra letni koncert na skwerze Kisiela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury chce ożywić nowo zrewitalizowany skwer Kisiela w Piasecznie i proponuje cykl letnich koncertów plenerowych. Pierwszy z nich odbędzie się 14 lipca 2018 roku o godz. 18.00 i wystąpi na nim zespół Enerjazzer. Zapraszamy na letni koncert plenerowy w Piasecznie.

ENERJAZZER ZAGRA LETNI KONCERT NA SKWERZE KISIELA W PIASECZNIE

Enerjazzer to grupa założona w roku 2007 przez puzonistę Adama Solskiego. Muzyka zespołu to stary, radosny jazz tradycyjny i nie jest to jeden stylistyczny posiłek, lecz urozmaicona uczta. Proponowane menu to: Ragtime, Blues, Dixieland, New Orlean’s, Chicago, a zwłaszcza danie królewskie - Swing. Na repertuar zespołu składają się między innymi takie projekty jak: BLUESLANDIA - inspirowana bluesem; POLANDIA - udowadnia, iż Polacy nie gęsi, swe standardy mają, a muzyka polska jest muzyką światowego formatu oraz BAJKOLANDIA - czyli jazzowe opracowania muzyki z filmów i bajek dla dzieci.

ENERJAZZER ZAGRA LETNI KONCERT NA SKWERZE KISIELA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie