Informacje17 marca 2019, 09:00,

Miejski spacer historyczny – ulica Chyliczkowska Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 marca 2019 roku o godz. 10.00  z cyklu Ulicami Piaseczna odbędzie się spacer historyczny: ulica Chyliczkowska. Zbiórka: pl. Piłsudskiego 1, ratusz. Zakończenie: „Pólko”(za mostem). Udział bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Miejski spacer historyczny – ulica Chyliczkowska Piaseczno

„ULICAMI PIASECZNA” to cykl spacerów miejskich przybliżających historię Piaseczna. Podczas spacerów dowiemy się o wydarzeniach, mieszkańcach, zabytkach związanych z daną ulicą. Zobaczymy archiwalne zdjęcia. Usłyszymy wiele ciekawostek i anegdot. W marcu spacerować będziemy ulicą Chyliczkowską. O związanych z nią historiach opowiadać będzie Stanisław Hofman - znany piaseczyński przewodnik, miłośnik i popularyzator historii Piaseczna.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 marca 2019, 13:00,

Kolorowo Folklorowo Ten Teatr - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 marca 2019 roku o godz. 14.00 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Ten Teatr ze swoim spektaklem "Kolorowo Folklorowo". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Cykl spektakli dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Bilety w cenie 10 zł. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl, 519 388 690, 22 756 76 00 wew.18. Serdecznie zapraszamy.
Kolorowo Folklorowo Ten Teatr - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Kolorowo Folklorowo - w królestwie Księżniczki Muzalindy trwają przygotowania do uroczystego dorocznego festynu, który ma się odbyć w jej ukochanym ogrodzie, wśród śpiewu ptaków i szumu drzew. Muzalinda biega, jak w ukropie aby ze wszystkim zdążyć na czas. Bardzo jej zależy, aby wszystko wypadło wspaniale, gdyż na festyn została zaproszona wróżka Folklorada, która opiekuje się muzyką, śpiewem, tańcami ludowymi i ma uświetnić tegoroczną zabawę. Nie zabraknie konkursów, nauki prostych figur tanecznych i polskich zwyczajów ludowych. Będzie „kolorowo – folklorowo”, z przytupem i z muzyką graną na żywo.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie