Informacje1 czerwca 2007, 00:00,

Międzynarodowy Dzień Dziecka - święto wszystkich dzieci

1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka, który jest świętem wszystkich dzieci na całym świecie. Radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, na stałe wpisało się w kalendarz dni świątecznych. Dziś w naszej cywilizacji każdy dzień jest dniem dziecka. W kalendarzowym Dniu Dziecka, dzieci oczekują zwiększonej dawki przyjemności, łakoci, prezentów, organizacji imprez i większej swobody.

Dzień Dziecka to ich dzień. Tęczowy dzień uśmiechu i radości, jeden z najważniejszych i najobfitszych w roku. Aby Dzień Dziecka był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów. Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności. Poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy, lubimy, bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność, bo lubimy spędzać z nimi czas.

Dzień Dziecka - święto wszystkich dzieci - kartka
kliknij aby powiększyć

Co dzisiaj według Was sprawia największą radość Waszym dzieciom? Jak planujecie zorganizować Dzień Dziecka swojemu dziecku? Co kupujecie, gdzie zabieracie dzieci na Dzień Dziecka? Podzielcie się z nami swoją opinią na ten temat. Zapraszamy do komentowania tej informacji, lub rozmowy na naszym forum w poście: Dzień Dziecka

Użyte w informacji zdjęcie jest autorstwa Anne Geddes. Więcej podobnych zdjęć znajdziecie na stronie: zdjęcia dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w naszym serwisie o imprezach na Dzień Dziecka: Dzień Dziecka w Górze Kalwarii, Dzień Dziecka w Klubie Dziecka w Piasecznie. Jeżeli wiecie o innych wydarzeniach i imprezach w naszym regionie, które mają miejsce w Dniu Dziecka lub z okazji Dnia Dziecka, to prosimy o informację o tym w komentarzu pod tą informacją. Dziękujemy.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje1 czerwca 2007, 00:00,

Wędkarze Dzieciom - impreza dla dzieci przy oczku wodnym

W najbliższą niedzielę 3 czerwca 2007 roku, o godzinie 10:00 przy oczku wodnym na Grapie odbędzie się impreza dla dzieci organizowana przez konstancińskich wędkarzy. Dla uczestników przewidziane są nagrody. Wędkarze Dzieciom na Dzień Dziecka. Zapraszamy! Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Konstancin-Jeziorna (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna