Informacje15 lutego 2017, 11:00,

Między mną a Tobą - spotkanie z Laurą Łącz w Piasecznie

Zapraszam na spotkanie z Laurą Łącz, które odbędzie się 15 lutego 2017 roku (środa) o godzinie 11.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, ul. Kościuszki 49. Podczas spotkania odbędzie się recital poetycko-muzyczny Laury Łącz. Wstęp wolny. Zapraszamy!

MIĘDZY MNĄ A TOBĄ - SPOTKANIE Z LAURĄ ŁĄCZ W PIASECZNIE

Między mną a Tobą", to spektakl poetycko-muzyczny który jest opowieścią o dwudziestoleciu międzywojennym, w którym tworzyli najwybitniejsi polscy poeci: Bolesław Leśmian, Leopold Staff, Julian Tuwim, Tadeusz (Boy) Żeleński, Władysław Broniewski, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Konstanty Ildefons Gałczyński, Kazimierz Wierzyński i inni. Laura Łącz – autorka książek dla dzieci, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (obecnie: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie) oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W teatrze zadebiutowała w 1978 r. w sztuce „Ballada Łomżyńska” Ernesta Brylla. Laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Jest autorką książek, m.in. „Spełnione marzenia” i „Sekret czarnego łabędzia”.

Sylwia Chojnacka - Tuzimek
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

Informacje10 lutego 2017, 10:00,

Łysa Góra z Piaseczna nagrywa nową płytę i potrzebuje Waszego wsparcia