Informacje20 sierpnia 2016, 19:00,

Michał Sołtan - koncert letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 sierpnia 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy do konstancińskiego amfiteatru na koncert Michała Sołtana, wokalisty, multiinstrumentalisty i kompozytora, lidera jazzowego zespołu Imagination Quartet. Artysta uważa, że muzyka jest jedna, czerpie więc z bogactwa rocka, jazzu, popu czy muzyki elektronicznej. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny.

MICHAŁ SOŁTAN - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE

MICHAŁ SOŁTAN - urodził sie w 1985 roku w Warszawie. Wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor. Jest absolwentem Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Dzisiaj komponuje, śpiewa i pisze teksty. Są głownie o miłości i drobnych radościach w życiu, bo to właśnie z nich czerpie swoje największe inspiracje. Pomysły na aranż podsuwają mu pop, rock, funk, jazz, muzyka elektroniczna… po prostu wyznaje, że muzyka jest jedna. Mocno energetyczne koncerty pokazują, że robi to, co kocha. Plus nietuzinkowe aranże na dużo instrumentów. Ma bogate doświadczenie sceniczne. W ciągu ostatnich dwóch lat miał przyjemność występować u boku takich gwiazd jak znany na całym świecie Adam Lambert (Eska Music Awards 2015), w Polsce ENEJ (Świat się kreci), Marta Podulka (m.in. Top Trendy 2014). W 2015 roku zagrał szereg autorskich koncertów i supportów w Polsce m.in. przed Melą Koteluk (Palladium), LAO CHE (Teatr Szekspirowski).Rok 2016 rozpoczął koncertami charytatywnymi, koncertami i warsztatami. Nagrał autorski singiel „Pan Sowa” podejmując współpracę z wydawnictwem For Tune. Wydał dwie płyty („IQ” 2011, „MALLADA” 2015) ze swoim jazzowym zespołem Imagination Quartet. Z IQ koncertował w Chinach, Danii, Niemczech, Polsce. Dzięki temu zespołowi artysta zaczął współpracę ze środowiskiem filmowym. Jego nietuzinkowy pomysł na aranżacje piosenek przy pomocy Loop Station zdobywa coraz większe uznanie. Został doceniony w programie Must Be The Music 9, występował w ramach Songwriter Łódź Festival 2015. Obecnie Sołtan przy współpracy z wydawnictwem For Tune, przygotowuje się do wydania solowego albumu. Płyta będzie zawierać autorskie piosenki, które wykonuje na koncertach przy użyciu loopera. Wielka pasja do muzyki, jako ilustracji rzeczywistości zapewnia niezapomniane, oryginalne i wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Przy pomocy wielu instrumentów naraz, takich jak wokal, gitary, ukulele w tym U-BASS, instrumenty klawiszowe, beatbox, perkusjonalia, Sołtan w pojedynkę tworzy akompaniament pod swoje teksty.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 sierpnia 2016, 18:00,

Fajer i Kapela Spod Stołu - koncert leśny w Magdalence


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 sierpnia 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na szantowy koncert leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence w wykonaniu Fajer i Kapeli Spod Stołu. Wstęp wolny! Zapraszamy na muzyczny, szantowy wieczór wśród rozkołysanych drzew magdaleńskiego lasu.

FAJER I KAPELA SPOD STOŁU - KONCERT LEŚNY W MAGDALENCE

FAJER I KAPELA SPOD STOŁU to przedsięwzięcie szantowe mające na celu rozbawienie i „rozśpiewanie” jak największej ilości słuchaczy, w jak najkrótszym czasie, przy jak najmniejszych stratach zarówno własnych, organizatora, jak i publiczności. Przedsięwzięcie ujawnia się w różnych mutacjach w zależności od zapotrzebowania (bądź budżetu): Fajer solo, duet Fajer + Krzyś, duet Fajer + Włodek lub pełny skład trzyosobowy. W szczególnych przypadkach zapraszamy do współpracy naszego przyjaciela, byłego członka zespołu, wirtuoza skrzypiec Marcina Drabika – nikt w Polsce tak nie gra, jak on. Niezależnie od tego, jaka mutacja występuje, doskonała zabawa jest obowiązkowa. Brawurowa konferansjerka, doskonały kontakt z publicznością, żywiołowe, perfekcyjne, często improwizowane granie - tak po prostu jest. W repertuarze mamy właściwie wszystko, co powstało w klimacie szantowym, jak również kilka utworów autorskich, które urosły do rangi standardów. Występujemy w całej Polsce (nasz port macierzysty to Warszawa) na regatach, targach, spotkaniach integracyjnych, firmowych i wszelkiego rodzaju imprezach, związanych z wodą. Już od kilkunastu lat zagraliśmy ponad tysiąc koncertów (!), więc nic co ludzkie nie jest nam obce. Możemy zarówno zagrać wielki koncert plenerowy, prowadzić kilkugodzinną imprezę ze wspólnym śpiewaniem i konkursami, jak i wprowadzić publiczność w kameralny nastrój snując morskie ballady.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie