Informacje6 lutego 2018, 18:00,

Michael Keaton - Konstanciński Klub Filmowy

6 lutego 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego. Gwiazdą filmu oraz dyskusji, będzie amerykański aktor Michael Keaton. W pierwszy wtorek miesiąca zostanie wyświetlony jeden z filmów z jego udziałem. Tematem spotkania będzie historia restauracji, która oferowała dania podawane klientom w niecałą minutę. Za rolę w tym filmie aktor nominowany był do Oscara w 2017 roku. Miejsce: KDK (Hugonówka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

MICHAEL KEATON - KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY

Organizatorzy czekają na wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Zachęcamy nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas naszych spotkań poruszamy tematy związane z wyświetlanym filmem, ale także jego odniesieniami oraz kontekstami w kulturze. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 25.

Informacje29 stycznia 2018, 10:34,

Policja poszukuje sprawcy zniszczenia dworca PKP Piaseczno

Dotychczasowe ustalenie nie doprowadziły do ustalenia tożsamości wandala i dwóch towarzyszących mu osób, które 22 grudnia ubiegłego roku filmowały przebieg niszczenia odnowionego dworca PKP w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu tych osób prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.

POLICJA POSZUKUJE SPRAWCY ZNISZCZENIA DWORCA PKP PIASECZNO

22 grudnia 2017 roku po północy doszło do zniszczenia ścian elewacji odnowionego dworca PKP w Piasecznie. Napisy i rysunki zostały naniesione w kilku miejscach. Zostały między innymi zamalowane szklane drzwi i ściana od strony zejścia na perony, Pomazano też tablice informacyjne na peronach, windy oraz najniżej położoną część dworca.

POLICJA POSZUKUJE SPRAWCY ZNISZCZENIA DWORCA PKP PIASECZNO

Prowadzone w tej sprawie czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości trzech osób, których wizerunek publikują policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

POLICJA POSZUKUJE SPRAWCY ZNISZCZENIA DWORCA PKP PIASECZNO

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu tych osób prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 213. Informacje można kierować również drogą mailową : oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie