Informacje9 sierpnia 2011, 00:00,

Miasto gniewu - Letnie Kino Pod Gwiazdami w Lesznowoli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza mieszkańców na kino plenerowe pt. LETNIE KINO POD GWIAZDAMI, podczas którego zostanie wyświetlony film MIASTO GNIEWU. Miejsce kina pod gwiazdami: parking przy Urzędzie Gminy Lesznowola, ul.. G.R.N. 66, pod oknami GOK. Wstęp wolny. Dodatkowa informacja od organizatorów: w razie deszczu, seans zostanie przeniesiony na kolejny piątek września. Przyjdź do letniego kina w Lesznowoli i obejrzyj film Miasto gniewu.

Miasto gniewu

Podczas drugiego seansu, który odbędzie się 12 sierpnia 2011 roku o godz. 21.00, zostanie wyświetlony film: MIASTO GNIEWU (reż. Paul Haggis). Film jest z gatunku dramat, laureat trzech Oscarów w tym w kategorii najlepszy film. Niezależnie od pozycji społecznej, rasy, płci i przekonań religijnych łączy nas jedno... niewiele wiemy o sobie. Skoro nie jesteśmy w stanie poznać do końca samych siebie, zawsze w kontaktach z innymi będziemy opierać się na stereotypach i uprzedzeniach. Tak, jak bohaterowie filmu - ósemka osób mieszkających w Los Angeles, pozornie nie związanych ze sobą. Pewnego dnia przy drodze zostaje odkryte ciało brutalnie zamordowanego mężczyzny. Aby odkryć kto jest mordercą akcja filmu cofa się o 24 godziny śledząc działania wspomnianych 8 osób, które mogą być zamieszane w tę zbrodnie...

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje9 sierpnia 2011, 00:00,

Spacer fotograficzny gra fotograficzna w Piasecznie Zalesiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 września 2011 roku zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i okolic, na spacer fotograficzny po ulicach Piaseczna, oraz zielonych terenach Zalesia Dolnego. Jeżeli lubisz robić zdjęcia, chcesz poznać Piaseczno oraz osoby o podobnych zainteresowaniach, lubisz aktywnie spędzać wolny czas – zapraszamy na sobotni spacer z aparatem w ręku, który rozpocznie się o godz. 10.00, przy fontannie na Placu Piłsudskiego w Piasecznie (lokalizacja: mapa). Obok placu Piłsudskiego, w kierunku Parku jest parking, dla osób, które przyjadą do nas samochodami. Do Piaseczna, można dojechać również komunikacją miejską (zobacz: jakdojade.pl).

SPACER FOTOGRAFICZNY GRA FOTOGRAFICZNA W PIASECZNIE I ZALESIU DOLNYM

Spacer fotograficzny organizowany jest dla WSZYSTKICH. Zapraszamy zarówno amatorów, jak i profesjonalnych fotografów. Nie trzeba zawodowo zajmować się fotografią, żeby wziąć udział w naszym spacerze. Jeżeli posiadasz aparat, lubisz robić zdjęcia, to możesz przyjechać do Piaseczna i z nami pospacerować. Oprócz aparatu, zabierz ze sobą dobry humor, oraz wygodne buty. Spacer odbędzie się bez względu na pogodę, ewentualnie przy deszczowej pogodzie zostanie skrócona trasa spaceru. Zabierz ze sobą rodzinę. Będziemy wdzięczni za przekazanie tej informacji swoim znajomym.

Aby wziąć udział w spacerze fotograficznym, należy zarejestrować się, wypełniając formularz zgłoszeniowy, którzy jest na stronie: ZAPISY NA SPACER FOTOGRAFICZNY. Po zarejestrowaniu się otrzymasz status uczestnika spaceru, który będzie mógł wziąć udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym po spacerze. Liczba uczestników spaceru ograniczona jest do 50 osób.

Rynek Plac Piłsudskiego w Piasecznie

Po zapisaniu się i przyjściu 10 września 2011 roku o godz. 10.00 na Plac Piłsudskiego, otrzymacie mapkę z zaznaczoną trasą naszego spaceru. Spacer fotograficzny, będzie połączony z grą fotograficzną. Otrzymacie od nas listę pytań, które będą dotyczyły rzeczy / miejsc, które zobaczycie na trasie spaceru, a więc przyda się Wasza spostrzegawczość. Planowana przez nas trasa, ma dystans ~ 9 km i prowadzi przez Piaseczno i Zalesie Dolne, a nasz spacer zakończymy na Górkach Szymona. Jedną z atrakcji, będzie możliwość obejrzenia i sfotografowania zaplecza Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej. Po spacerze, zorganizowany zostanie konkurs fotograficzny, podczas którego wybierzemy 3 najciekawsze zdjęcia wykonane przez Was, w trakcie naszego spaceru fotograficznego.

Spacer fotograficzny

Wrześniowy spacer fotograficzny w Piasecznie, jest inicjatywą prywatną mieszkańców gminy Piaseczno, którzy są tym samym organizatorami spaceru: Paweł Krawiecki (Audaux), Dariusz Kropacz (DaRo) oraz Marcin Borkowski (Martin).

Cały czas jesteśmy w trakcie kompletowania osób i firm, które zechcą przyłączyć się do zabawy oferując gadżety, upominki dla autorów najciekawszych zdjęć wykonanych w trakcie spaceru. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu z nami. W tej chwili, wśród partnerów znajduje się:
- URZ¡D MIASTA I GMINY PIASECZNO
- GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI PIASECZNO
- IMOLA & MORE...
- RESTAURACJA ZAWROTNICA
- PIASECZYńSKA KOLEJ W¡SKOTOROWA
- DREZYNIARZE - DREZYNY.EU
- OGRÓD BAR
- CENTRUM MEDYCZNE CMP
- 5.6 STUDIO FOTO
- SZKO£A JęZYKOWA SPOT W PIASECZNIE
- MULTIFOTO.PL AKCESORIA FOTOGRAFICZNE
- ALANYA KEBAB UL. KNIAZIEWICZA 45 PIASECZNO
- API ZAK£AD POLIGRAFICZNY UL. CZAJEWICZA 24 A PIASECZNO

Informacje na temat upominków oraz gadżetów, umieszczone zostaną razem z informacją o konkursie fotograficznym, który zostanie ogłoszony po spacerze fotograficznym.

Patronat medialny nad spacerem fotograficznym:
- GAZETA NAD WIS£¡
- Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego
- iTV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Zapraszamy na spacer fotograficzny 10 września 2011 roku.
autor/źródło: Paweł Krawiecki - Dariusz Kropacz - Marcin Borkowski
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie