Informacje19 stycznia 2010, 00:00,

MGOPS Piaseczno warsztaty dla rodziców - BEZ KLAPSA

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na warsztaty umiejętności wychowawczych Bez klapsa. Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice. Cykl składa się z 6 dwugodzinnych spotkań. Osoby zainteresowane proszone są o zapisy na konsultacje wstępne (tel. 22 750-33-08 Anna Knigawka i Maja Kuźmicz).

BEZ KLAPSA - JAK Z MI£OŚCI¡ I SZACUNKIEM WYZNACZAć DZIECKU GRANICE

Rozpoczęcie warsztatów w marcu 2010 roku. Oferowana jest opieka nad dziećmi podczas warsztatów. Zachęcamy do skorzystania z warsztatów "Bez klapsa".
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 stycznia 2010, 00:00,

Obejrzyj wystawę Eugeniusza Węgiełka we Władysławowie

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na barwne wydarzenie artystyczne, którym będzie wystawa twórczości, znakomitego artysty ludowego Eugeniusza Węgiełka. Wernisaż wystawy odędzie się 21 stycznia 2010 roku o godz. 19.00 w Galerii na Górce przy ul. Wojska Polskiego 64 we Władysławowie. Wstęp wolny. W programie m.in. spotkanie z artystą, kolędowanie z muzykami: Stanisław Szczyciński i Chór UTW Oktawa, a także poczęstunek dla przybyłych osób. Zapraszamy.

Wystawa twórczości Eugeniusza Węgiełka we Władysławowie

Eugeniusz Węgiełek, już od dziecka żywo interesował się przyrodą i życiem ludzi, którzy go otaczali. Fascynowały go tradycyjne obrzędy ludowe, wesela i inne uroczystości wiejskie, uczestniczące w nich kapele i grający muzykanci. Dzieła tego wybitnego rzeźbiarza wyróżniają się bogatą ornamentyką i frapują niezwykłym doborem barw oraz śmiałością kolorystyki. Jego prace są nagradzane na konkursach i wystawach w Polsce i za granicą. Serdecznie zapraszamy na wystawę Eugeniusza Węgiełka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola