Informacje19 stycznia 2010, 00:00,

MGOPS Piaseczno warsztaty dla rodziców - BEZ KLAPSA

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na warsztaty umiejętności wychowawczych Bez klapsa. Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice. Cykl składa się z 6 dwugodzinnych spotkań. Osoby zainteresowane proszone są o zapisy na konsultacje wstępne (tel. 22 750-33-08 Anna Knigawka i Maja Kuźmicz).

BEZ KLAPSA - JAK Z MI£OŚCI¡ I SZACUNKIEM WYZNACZAć DZIECKU GRANICE

Rozpoczęcie warsztatów w marcu 2010 roku. Oferowana jest opieka nad dziećmi podczas warsztatów. Zachęcamy do skorzystania z warsztatów "Bez klapsa".
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje13 stycznia 2010, 00:00,

I Otwarte Mistrzostwa Tarczyna w Brydżu Sportowym