Informacje12 czerwca 2016, 19:00,

Mezzo forte czyli Fryderyk i Spółka - OFF-spring Festival Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 czerwca 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Mezzo forte czyli "Fryderyk i Spółka" w ramach OFF - spring Festival. Miejsce: Kawiarnia Fryderyk, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie.

MEZZO FORTE CZYLI FRYDERYK I SPÓŁKA OFF-SPRING FESTIVAL PIASECZNO

Kameralny koncert muzyki klasycznej w wykonaniu uczniów i absolwentów Edukacji Muzycznej CK Piaseczno. Prezentowane utwory usłyszymy w wykonaniu duetów instrumentów dętych z towarzyszeniem fortepianu, duetu na skrzypce i fortepian oraz w wykonaniu fortepianu solo. Młodzi wykonawcy to aktualni uczestnicy zajęć muzycznych prowadzonych w Przystanku Kultura lub Nasi absolwenci CK, którzy kontynuują naukę w szkołach muzycznych i biorą czynny udział w Piaseczyńskiej Orkiestrze Dętej. Zapraszamy!

MEZZO FORTE CZYLI FRYDERYK I SPÓŁKA - OFF-SPRING FESTIVAL PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 czerwca 2016, 10:30,

Bezpłatne treningi na świeżym powietrzu z Marta Kalińska Team


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W każdą sobotę czerwca od godz. 10.30 chętni mogą wziąć udział w otwartych treningach w Parku Miejskim lub na Górkach Szymona. Ekipa instruktorów i trenerów zrzeszonych pod marką "Marta Kalińska Team" prowadzić będzie cross treningi, pilates i ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. Należy wziąć ze sobą matę i dobry humor. Harmonogram zajęć podany jest na plakacie. Zapraszamy.

BEZPŁATNE TRENINGI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU Z MARTA KALIŃSKA TEAM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie