Informacje15 marca 2012, 00:00,

Mężczyzna - instrukcja obsługi - Teatr Wariacja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców na monodram Mężczyzna- instrukcja obsługi, w wykonaniu Teatru Wariacja, który będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 18 marca 2012 roku o godz. 17.00, w KDK przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Bilety: 10 zł do nabycia w KDK lub w dniu imprezy. Zapraszamy!

MężCZYZNA - INSTRUKCJA OBS£UGI - TEATR WARIACJA

Monodram Mężczyzna - instrukcja obsługi to kolejna propozycja z cyklu Kobieta Jak Instrument, to praktyczny poradnik dla pań, ale i dla panów, którzy chcieliby wiedzieć, o co chodzi kobietom. W zabawny sposób pokażemy jak zwrócić na siebie uwagę, jak upolować i zatrzymać przy sobie mężczyznę. Zdradzimy metody, techniki i sztuczki, które podziałają najlepiej na naszego wybrańca, ale i nam pozwolą żyć z nim bez większych przykrości. Temat dla kobiety w każdym wieku. Akompaniować i dialogować z kobietą będzie mężczyzna na kontrabasie. Kontrabas to wielki i ciężki instrument, a ile ma subtelnego uroku przekonacie się państwo sami. Występują: Lidia Sycz i Jacek Kicman.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje14 marca 2012, 00:00,

Nowalijki Piaseczno Powitanie Wiosny w Zalesiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Grupa Nowalijki z Piaseczna zaprasza mieszkańców, na wspólny Nordic Walking, na trasie Zalesie Dolne - Zalesie Górne. Podczas spotkania, odbędzie się topienie Marzanny oraz powitanie Wiosny! Spotykamy się w najbliższą niedzielę 17 marca 2012 roku o godz. 10.00, na parkingu przy zalewie - dawny bar Amo w Zalesiu Dolnym. Zapraszamy!

NOWALIJKI ZAPRASZAJ¡ NA TOPIENIE MARZANNY I POWITANIE WIOSNY

Weź kijki i dobry humor! Nowalijki w akcji - zrzucamy kilogramy! Dodatkowych informacji udzielają: Małgorzata Miernecka tel. 601 551 084, Kasia Jarosz Czerwińska tel. 691 606 013 oraz Kasia Michalska tel. 695 352 844.
autor/źródło: Małgorzata Miernecka - Grupa Nowalijki z Piaseczna
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie