Informacje15 marca 2012, 00:00,

Mężczyzna - instrukcja obsługi - Teatr Wariacja

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców na monodram Mężczyzna- instrukcja obsługi, w wykonaniu Teatru Wariacja, który będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 18 marca 2012 roku o godz. 17.00, w KDK przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Bilety: 10 zł do nabycia w KDK lub w dniu imprezy. Zapraszamy!

MężCZYZNA - INSTRUKCJA OBS£UGI - TEATR WARIACJA

Monodram Mężczyzna - instrukcja obsługi to kolejna propozycja z cyklu Kobieta Jak Instrument, to praktyczny poradnik dla pań, ale i dla panów, którzy chcieliby wiedzieć, o co chodzi kobietom. W zabawny sposób pokażemy jak zwrócić na siebie uwagę, jak upolować i zatrzymać przy sobie mężczyznę. Zdradzimy metody, techniki i sztuczki, które podziałają najlepiej na naszego wybrańca, ale i nam pozwolą żyć z nim bez większych przykrości. Temat dla kobiety w każdym wieku. Akompaniować i dialogować z kobietą będzie mężczyzna na kontrabasie. Kontrabas to wielki i ciężki instrument, a ile ma subtelnego uroku przekonacie się państwo sami. Występują: Lidia Sycz i Jacek Kicman.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje11 marca 2012, 00:00,

Konferencja Zdrowa Mama i Zdrowe Dziecko

24 m

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

arca 2012 roku o godz. 13.00 zapraszamy na bezpłatną konferencję dla kobiet w ciąży i młodych mam: ZDROWA MAMA, ZDROWE DZIECKO, która odbędzie się w Fitness Klubie GreenUp (przy ul. Puławskiej 45B, w Piasecznie). Wstęp wolny. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 669-438-437.

Na konferencji "Zdrowa mama, zdrowe dziecko" Panie m. in. znajdą odpowiedzi na pytania: jak dbać o ciało, jak odżywiać się w ciąży, jak dobrać odpowiedni wózek dla maluszka oraz jak znaleźć nianię idealną. Będzie można dowiedzieć się czegoś więcej o bezpiecznych ćwiczeniach w ciąży , a także o miękkich nosidłach oraz o sposobie wiązania chust. Dla uczestników przewidziano też poczęstunek.

Organizatorem konferencji jest portal Powiat-Piaseczyński.info. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Piaseczna - Zdzisław Lis.

KONFERENCJA ZDROWA MAMA I ZDROWE DZIECKO

Zdrowa Mama i Zdrowe Dziecko program:

1. Uroczyste powitanie gości.
  2. Wykład: Jak uniknąć rozstępów?- Salon Kosmetyczny Make Me Beauty.
  3. Pokaz ćwiczeń jakie powinno się wykonywać w czasie ciąży, aby prawidłowo przygotować się do porodu i szybko powróci do formy nie tracąc figury - Fitness Klub Green Up.
  4. Wykład: Zdrowe odżywianie w ciąży i po ciąży - spotkanie z dietetykiem z Centrum Medycznego CMP w Piasecznie.
  5. Wykład: żywność ekologiczna - sklep Kombu. Prezentacja eko- produktów.
  6. Poczęstunek – restauracja Aromat.
  7. Wykład: Jak dobrze dobrać wózek? - firma Bebecar.
  8. Instruktaż wiązania chust i pokaz miękkich nosideł dla niemowląt.
  9. Wykład: Jak znaleźć solidną i odpowiedzialną nianię? Na co zwracać uwagę przy wyborze opiekunki do dzieci? - agencja rekrutująca nianie, My też mamy dzieci.
  10. Podziękowania oraz pożegnanie gości.