Informacje6 września 2016, 19:00,

Meryl Streep - Konstanciński Klub Filmowy zaprasza na spotkanie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 września 2016 roku w godzinach 19:00 - 21:30 zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na nowy sezon spotkań Konstancińskiego Klubu Filmowego. Gwiazdą prezentowanego przez nas filmu będzie Meryl Streep. Spotykamy się nie tylko po to by filmy oglądać, ale przede wszystkim stwarzamy okazje by o nich porozmawiać, dlatego też zachęcamy do pozostanie po projekcji i zabrania głosu w dyskusji. Informację o tytułach można uzyskać pod adresem: abachurska@konstancinskidomkultury.pl Zapraszamy do Klubu Filmowego w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 19.00. Do zobaczenia!

MERYL STREEP - KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 września 2016, 06:00,

SERWUS nowy singiel projektu KOLOROFONIA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

SERWUS to najnowszy utwór, jakim KOLOROFONIA podsumowuje ponad trzyletni okres swych występów, a jednocześnie wita nim wszystkich nowych słuchaczy, którzy dopiero odkrywają jej istnienie. Posłuchaj:

" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=a3J1HmWisPcAutorem zdjęcia ilustrującego singiel jest Łukasz Jurak, natomiast tytułową grafikę zaprojektował Damian Ziółkowski, autor bloga onepostereveryday.tumblr.com, odpowiedzialny również za aktualne logo, którym posługuje się KOLOROFONIA.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

SERWUS NOWY SINGIEL PROJEKTU KOLOROFONIA

Słowa: Michał Kisielewski
Muzyka: Albert Toruński
Strona: kolorofonia.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie