Informacje19 czerwca 2007, 00:00,

Memoriał Lecha Abramowicza w piłce nożnej dzieci Głosków

Informujemy, że w najbliższą sobotę 23 czerwca 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 16:00 odbędzie się XI Memoriał Lecha Abramowicza w piłce nożnej dzieci w Głoskowie. Spotkanie odbędzie się na stadionie Victoria Głosków. Informację otrzymaliśmy z newslettera GOSiR Piaseczno. Zapraszamy na piłkę nożną do Głoskowa.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje27 lutego 2007, 00:00,

Wdrażamy nowoczesny system zarządzania oświatą

Na oficjalnej stronie naszego powiatu możemy przeczytać, że władze powiatu piaseczyńskiego wprowadzają nowoczesny system zarządzania oświatą, tak by szkoły zapewniały wysoki poziom nauczania, były bezpieczne i przyjazne uczniom. Szkoła bez stresu i narkotyków, absolwenci najlepsi na rynku pracy to priorytet obecnych władz powiatu piaseczyńskiego.

Więcej na temat nowoczesnego systemu zarządzania oświatą możecie przeczytać w rozmowie z wieloletnim dyrektorem placówek oświatowych i wiceburmistrzem Konstancina, a obecnie zastępcą starosty piaseczyńskiego ds. oświaty Sławomirem Stoczyńskim: oświata to nasz priorytet
autor/źródło: Powiat piaseczyński
Tematy: