Informacje29 stycznia 2014, 00:00,

Memoriał im. Marcina Rowińskiego w piłce nożnej

Wójt Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, UKS Iwiczna zapraszają wszystkich kibiców i miłośników piłki nożnej na rozgrywki piłkarskie w ramach jubileuszowego - X Memoriału im. Marcina Rowińskiego w piłce nożnej. Zawody odbędą się 2 lutego 2014 roku. W turnieju weźmie udział 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Gry będą się odbywały systemem każdy z każdym , czas gry 15 min., 5 zawodników plus bramkarz. Po rozegraniu meczów - drużyny z grupy A zostaną przewiezione transportem własnym lub transportem organizatora do hali sportowej w Mysiadle gdzie zostaną rozegrane gry finałowe (np.; o miejsce 11 i 12 zagra drużyna z 6 miejsca z gr. A z drużyną z 6 miejsca z gr. B.

Memoriał im. Marcina Rowińskiego w piłce nożnej

Grupa A – mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy Zespole Szkół w Łazach ul. ks. H. Słojewskiego 1
- OSIR Żyrardów Żyrardowianka
- Energia Kozienice
- Unia Warszawa
- Pogoń Siedlce
- UMKS Piaseczno
- UKS I Iwiczna
Grupa B – mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle ul. Kwiatowa 28
- Gwardia Warszawa
- SEMP Ursynów
- Przyszłość Włochy
- Akademia Sportu Ursus
- Znicz Pruszków
- UKS II Iwiczna

Program imprezy przedstawia się następująco:
9.00 - 13.00 ROZGRYWKI GRUPOWE
Grupa A - hala sportowa w Łazach ul. Ks. Słojewskiego 1
Grupa B - hala sportowa w Mysiadle ul. Kwiatowa 28
14.30 - 16.45 FINAŁY
Hala sportowa w Mysiadle
17.00 Ceremonia wręczenia nagród i uroczyste zakończenie turnieju.

Marcin Rowiński (1972-1999), absolwent Akademii Wychowani Fizycznego w Warszawie, instruktor pływania. Od 1995 roku nauczyciel wychowania fizycznego w Nowej Iwicznej. Założyciel i pierwszy prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego IWICZNA. Podczas swojej krótkiej zawodowej pracy, potrafił nauczyć wielu młodych ludzi pływać. Organizator zawodów pływackich dla dzieci i ich rodziców. Jego aktywność zawodowa i zaangażowanie owocowała wieloma sukcesami sportowymi odnoszonymi przez uczniów szkoły w Nowej Iwicznej. Przedwczesna, tragiczna śmierć Marcina, była ogromną stratą i szokiem dla środowisk związanych ze sportem i oświata Gminy Lesznowola i Powiatu Piaseczyńskiego. Serdecznie zapraszamy na Memoriał im. Marcina Rowińskiego.
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje27 stycznia 2014, 00:00,

Bal Karnawałowy dla dzieci w Piasecznie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zapraszają dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 31 stycznia 2014 roku o godz. 17.00 Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. W ramach atrakcji, organizatorzy zaplanowali: koncert zespołu muzycznego, konkursy, zabawy oraz poczęstunek. Wstęp wolny. Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu (22) 735-11-37 Zapraszamy na Bal Karnawałowy dla dzieci w Piasecznie.

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno