Informacje23 sierpnia 2016, 17:27,

Media Markt w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Media Markt rozwija się dynamicznie we wszystkich kanałach sprzedaży, oferując najpełniejszy na rynku wybór urządzań z zakresu elektroniku użytkowej. Kolejny nowoczesny market sieci powstanie już pod koniec tego roku w Piasecznie. Obecnie trwa rekrutacja pracowników, którzy dołączą do zespołu Media Markt.

MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Sklepy Media Markt są najchętniej odwiedzanymi marketami z elektroniką użytkową w Polsce. Sieć posiada obecnie 57 specjalistycznych sklepów w całej Polsce, w tym 4 lokalizacje w Warszawie: przy ul. Ostrobramskiej 79, Al. Krakowskiej 61, ul. Górczewskiej 212/226 oraz ul. Piłsudskiego 1 w Markach. Już wkrótce uruchomiony zostanie sklep w Piasecznie.

Media Markt jest liderem elektroniki użytkowej w Polsce, który wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu oraz jakości obsługi. Z myślą o naszych klientach inwestujemy w dynamiczny rozwój sprzedaży wielokanałowej, zarówno ulepszając sklep internetowy, jak i otwierając kolejne markety. - powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Sklep internetowy mediamarkt.pl cieszy się stale rosnącą popularnością. Wielu użytkowników nowoczesnej elektroniki preferuje jednak osobistą wizytę w markecie, korzystając z fachowego doradztwa. Dlatego już wkrótce oddamy do ich dyspozycji kolejny sklep Media Markt – tym razem w Piasecznie.

Market w Piasecznie zostanie zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Elektronicznej. Na powierzchni całkowitej ponad 1200 m2 klienci znajdą wszystko, co niezbędne do wyposażenia domu czy biura, najnowsze technologie mobilne, a także urządzenia i gadżety wspierające realizację pasji. Oprócz bogatej oferty sprzętowej, klienci będą mogli również skorzystać z szerokiej oferty usług takich jak przegrywanie danych, zabezpieczenie telefonu folią, rozszerzona gwarancja czy obsługa transportowo-instalacyjna.

MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Media Markt to nie tylko nowoczesne sklepy z elektroniką użytkową, ale również świetne miejsce pracy dla ludzi pełnych pasji i interesujących się najnowszymi technologiami. Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska doradców fachowych i pracowników działu obsługi do sklepu w Piasecznie. Pracownicy Media Markt mogą liczyć na stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, a także dostęp do nowoczesnych technologii oraz bogaty pakiet socjalny. Nowo przyjęci pracownicy przed rozpoczęciem pracy przejdą fachowe szkolenia, które pozwolą im przygotować się do pracy u lidera rynku elektroniki użytkowej w Polsce. Zainteresowani rekrutacją mogą rejestrować się na stronie praca.mediamarkt.pl i aplikować na wybrane stanowisko.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 57 marketów w 47 miastach Polski.

Wioletta Batóg
Rzecznik Prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Wątek na forum mieszkańców: Media Markt w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 sierpnia 2016, 18:25,

Ponad 1,1 mln zł z UE na systemy ostrzegania przed zagrożeniami w powiecie piaseczyńskim


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrale i syreny alarmowe oraz szkolenia dla mieszkańców to wybrane elementy systemów wczesnego ostrzegania o zagrożeniach, które już niebawem pojawią się na terenie powiatu piaseczyńskiego. To kolejna inwestycja, która decyzją zarządu województwa mazowieckiego otrzyma unijne dofinansowanie w ramach RPO WM 2014-2020. Dziś umowy w tej sprawie podpisali wicemarszałek Wiesław Raboszuk, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc oraz przedstawiciele powiatu piaseczyńskiego.

PONAD 1,1 MLN ZŁ Z UE NA SYSTEMY OSTRZEGANIA PRZED ZAGROŻENIAMI W POWIECIE PIASECZYŃSKIM

– Podpisujemy dziś kolejne umowy na tworzenie systemów wczesnego ostrzegania. Tym razem dotyczą one powiatów piaseczyńskiego, otwockiego i żyrardowskiego. Łączna kwota dofinansowania dla wszystkich projektów to 2,3 mln zł. To niezwykle istotne inwestycje, bo pozwolą na szybkie dotarcie do mieszkańców z informacją o zbliżających się zagrożeniach takich jak powodzie czy burze – podkreśliła członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc.

– Bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu to jedna z podstawowych kwestii. Dlatego tworzenie tego typu systemów jest bardzo potrzebne. 71 syren w powiecie piaseczyńskim, ponad 40 w otwockim i 23 w żyrardowskim – to wszystko stworzy dość rozbudowaną sieć. Cieszę się, że są to jedne z pierwszych umów, które podpisujemy w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 – podsumował wicemarszałek Wiesław Raboszuk.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

PONAD 1,1 MLN ZŁ Z UE NA SYSTEMY OSTRZEGANIA PRZED ZAGROŻENIAMI W POWIECIE PIASECZYŃSKIM

Szybkie reagowanie kryzysowe w powiecie piaseczyńskim

Na terenie powiatu piaseczyńskiego wprowadzony zostanie zintegrowany system, który pozwoli na szybkie informowanie mieszkańców o potencjalnych zagrożeniach powodziowych, chemicznych lub niebezpiecznych zjawiskach atmosferycznych. W ramach inwestycji powstanie 71 punktów alarmowych oraz centrala wraz z aplikacją sterującą, która będzie zamontowana w Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Piasecznie. Syreny alarmowe zainstalowane zostaną w gminach: Piaseczno (15), Góra Kalwaria (12), Lesznowola (10), Prażmów (6), Konstancin-Jeziorna (9) i Tarczyn (15). W ramach projektu zaplanowano też szkolenia dla mieszkańców z zakresu wiedzy nt. rodzajów alarmów i sposobów reagowania na niebezpieczeństwo. Informacje na ten temat pojawią się również w lokalnej prasie oraz na stronach internetowych urzędów biorących udział w projekcie.

– Projekt systemów alarmowych to jest dość duży skok technologiczny w informowaniu naszych mieszkańców o nadchodzących zagrożeniach. Dotychczas zdarzały się sytuacje, w których nie byli oni na czas informowani. Liczymy, że dzięki temu systemowi mieszkańcy naszego powiatu będą mogli w porę zareagować i przygotować się na nadchodzące zagrożenia – zaznaczył starosta piaseczyński Wojciech Ołdakowski.

PONAD 1,1 MLN ZŁ Z UE NA SYSTEMY OSTRZEGANIA PRZED ZAGROŻENIAMI W POWIECIE PIASECZYŃSKIM

Tytuł projektu: Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach w Powiecie Piaseczyńskim
Beneficjent: Powiat Piaseczyński
Całkowita wartość projektu: 1 494 297,00 zł
Kwota dofinansowania: 1 168 946,13 zł
Działanie: 5.1 Dostosowanie do zmian klimatu.

Wypowiedź Starosty Wojciecha Ołdakowskiego:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie