Informacje14 kwietnia 2007, 00:00,

Mecze PLKnW: SKS Konstancin - KSN START Warszawa

W sobotę 14 kwietnia (godz. 18:30), oraz w niedzielę 15 kwietnia 2007 roku (godz. 10:00) odbędą się spotkania VII kolejki rozgrywek PLKnW. Nasz zespół SKS Konstancin, na własnym parkiecie podejmie zeszłorocznego Wicemistrza Polski - drużynę KSN START Warszawa.

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin

Są to bardzo ważne mecze zarówno dla rywala jak i dla naszego zespołu, gdyż ewentualne zwycięstwa SKS Konstancin wyeliminują stołeczną drużynę z możliwości walki o złoty medal Mistrzostw Polski. Mecze odbędą się w Konstancinie w hali GOSIR (wejście od strony ul. Piasta). Zapraszamy!

źródło informacji: www.skskonstancin.republika.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje14 kwietnia 2007, 00:00,

Pierwszo majowych wspomnień czar Kolejką Piaseczyńską

Na stronie Kolejki Piaseczyńskiej umieszczony został plakat informujący o najbliższej wycieczce pod nazwą: "1-majowych wspomnień czar" Kolejką Piaseczyńską. Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa oraz Oddział Mazowsze PTTK, organizują wycieczkę (przejazd) Kolejką Piaseczyńską na trasie: Piaseczno - Złotokłos - Tarczyn - Piaseczno. Wyjazd z Piaseczna planowany jest 1 maja 2007 roku, o godzinie: 11:00, natomiast powrót na 16:00. Start wycieczki w lokalizacji Piaseczyńskiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej, mieszczącego się przy ulicy Sienkiewicza 14 w Piasecznie.

Pierwszo majowych wspomnień czar Kolejką Piaseczyńską (weekend majowy)
kliknij aby powiększyć

W programie pierwszo majowej wycieczki jest przejazd Kolejką Piaseczyńską na trasie: Piaseczno - Złotokłos - Tarczyn - Piaseczno, piknik przy ognisku w Runowie, spacer 1-majowy w okolicach stacji PKP w Runowie, muzyka i piosenki z tamtych lat (organizatorzy zapewniają śpiewniki), pokaz mody i konkurs "Hit odzieżowy PRL", gastronomia z kotła (grochówka, serdelowa, bułka, musztarda, oranżada), tańce w specjalnej świetlicy na kołach.

Koszt udziału w imprezie wynosi 40 złotych, dzieci od lat 4 i młodzież szkolna 28 złotych. Zgłoszenia i opłaty organizatorzy przyjmują do 28 kwietnia 2007 roku.

Kontakt do współorganizatorów wycieczki pierwszo majowej:
Oddział Mazowsze PTTK ul. Litewska 11/13 w Warszawie, tel.: (22) 629 39 47, e-mail: mazowsze@pttk.com.pl, strona: www.pttk.com.pl
Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie, tel.: (22) 756-76-38, e-mail: kolejkap@wp.pl, strona: www.kolejka-piaseczno.com

¬ródłem informacji, jest plakat ze strony kolejki: plakat_1maja.jpg.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno