Informacje24 marca 2011, 00:00,

Mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Radomiak Radom

26 marca 2011 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Radomiak Radom. Mecz piłki nożnej, rozpoczyna się o godzinie 14.00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy - 5 zł. Zapraszamy na mecz: KS Piaseczno - Radomiak Radom i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Zobacz mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Legionovia Legionowo

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na nieoficjalnej stronie internetowej KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 marca 2011, 00:00,

GD DANCE SHOW 2011 Turniej Tańca Towarzyskiego

Pro-Dance Nowa Iwiczna i Corte Top Dance Warszawa zapraszają mieszkańcow na GD DANCE SHOW 2011 Grand Prix Polski Dorośli ST i LA, Młodzież ST i LA oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Turniej tańca, odbędzie się w najbliższy weekend, w dniach 26 i 27 marca 2011 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II £azy ul. Ks. H Słojewskiego 1, Wólka Kosowska. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.gddanceshow.pl