Informacje24 marca 2007, 00:00,

Mecz: MISPOL żUBRY Białystok - KS Norgips Piaseczno

W sobotę 24 marca 2007 (dzisiaj), o godzinie 18:00 odbędzie się mecz koszykówki naszego zespołu KS Norgips Piaseczno z MISPOL żUBRY Białystok. Spotkanie obu zespołów rozegrane zostanie w hali AMB znajdującej się przy ul. Wołodyjowskiego 1 w Białymstoku. Będzie to jeden z najtrudniejszych, o ile nie najtrudniejszy, mecz naszej drużyny poza Piasecznem.

Logo Klub Sportowy Piaseczno

Białostocka drużyna MISPOL żUBRY Białystok, to pierwsza drużyna, która ma zapewniony awans na zaplecze ekstraklasy. Zajmują obecnie pierwsze miejsce w II lidze. Będzie ciężko, ale trzymamy kciuki za KS Norgips Piaseczno i życzymy zwycięstwa na parkiecie.

strona: www.kspiaseczno.e-basket.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje24 marca 2007, 00:00,

Podziękowania od Spółdzielni Jedność za akcję internautów

W gazecie podwarszawskiej Nad Wisłą (numer 6 z 22 marca 2007) na drugiej stronie pojawiło się w ramce podziękowanie internautom napisane przez Radę Nadzorczą i Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność w Piasecznie, za przyczynienie się do zwycięstwa Piaseczna w konkursie organizowanym przez Danone.

Treść podziękowania: Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni Jedność w Piasecznie SERDECZNIE DZIęKUJ¡ INTERNAUTOM, którzy swoimi głosami przyczynili się do zwycięstwa Piaseczna w konkursie zorganizowanym przez firmę Danone "Mocne Kości - moc radości". Dzięki Państwa ogromnemu zaangażowaniu na spółdzielczym placu przy Alei Róż powstanie plac zabaw dla dzieci ufundowany przez Danone.

Dla przypomnienia pisaliśmy o tym w naszym serwisie informacyjnym w informacji: będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Te podziękowania są skierowane do mieszkańców Piaseczna, którzy na forum Piaseczna na gazeta.pl zorganizowali akcję plac zabaw (forum.gazeta.pl/Piaseczno).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno