Informacje3 kwietnia 2007, 00:00,

Mecz: KS Norgips Piaseczno - Prokom Trefl Sopot II

Dobrym rezultatem zakończył się pojedynek z zespołem Prokomu Trefla Sopot II. Po świetnej grze w pierwszej połowie Piaseczno zrewanżowało się rywalowi znad morza i wygrało 77:65. K.S. NORGIPS Piaseczno vs. PROKOM TREFL Sopot II (77:65). Gratulujemy koszykarzom Piaseczna!

Logo Klub Sportowy Piaseczno

Udało się zrewanżować za bolesną klęskę w poprzednim pojedynku w Sopocie, kiedy to zawodnicy Prokom Trefl Sopot II na swoim boisku dali popis świetnej gry i wygrali przytłaczającą różnicą 42 punktów (102:60). Osoby zainteresowane dość szczegółowym opisem całej gry obu zespołów zapraszamy na stronę: www.kspiaseczno.e-basket.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje3 kwietnia 2007, 00:00,

KOSA Konstancin Szkółka Piłkarska Romana Koseckiego

W prywatnym serwisie informacyjnym powiatu piaseczyńskiego staramy się opisywać i informować o ciekawych miejscach, które są godne Waszej uwagi. Dzisiaj postanowiliśmy napisać kilka słów o Szkółce Piłkarskiej Romana Koseckiego, która znajduje się w Konstancin Jeziorna. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy KOSA-KONSTANCIN powstał w czerwcu 2001 roku z inicjatywy Romana Koseckiego, 69-krotnego reprezentanta Polski, gracza pierwszoligowych klubów Polski, Francji, Hiszpanii, Turcji i USA.

KOSA - Konstancin Szkółka Piłkarska Romana Koseckiego
kliknij aby powiększyć

Podstawowym celem klubu jest rozwój aktywności sportowej młodzieży w Konstancinie-Jeziornie dzięki organizowaniu drużyn, treningów, zawodów i turniejów w piłkę nożną. Do klubu KOSA Konstancin należy łącznie około 120 zawodników w wieku od 6 do 15 lat, z których wg kryterium wieku stworzono pięć drużyny oraz 26 osób dorosłych tworzących stowarzyszenie. Kadra klubu składa się z trenera II klasy oraz czterech instruktorów piłki nożnej. Młodzież, poza normalnymi treningami (trzy razy w tygodniu), uczestniczy w regularnych, cotygodniowych, rozgrywkach lig młodzieżowych, a także - w sezonie zimowym - bierze udział w wielu turniejach zdobywając w nich w do dnia dzisiejszego sumie ponad 40 pucharów.

KOSA - Konstancin Szkółka Piłkarska Romana Koseckiego systematycznie prowadzi nabór chętnych chłopców z roczników: 90 / 91, 92 / 93, 94 / 95, 96 / 97. Więcej informacji o Szkółce Piłkarskiej znajdziecie na ich stronie internetowej, którą podaliśmy poniżej w danych kontaktowych.

KOSA - Konstancin Szkółka Piłkarska Romana Koseckiego
ul. Bielawska 78 Konstancin Jeziorna
telefon: 0 22 754 28 82
fax: 0 22 754 28 82