Informacje29 maja 2014, 11:48,

Mecz KS GOSiRKi Piaseczno - KKP Bydgoszcz

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ostatni mecz sezonu 2013/2014 Ekstraligi Kobiet w Piasecznie, pomiędzy drużynami: KS GOSiRKi Piaseczno - KKP Bydgoszcz, który odbędzie się w najbliższą sobotę 31 maja 2014 roku o godzinie 14:30 na Stadionie Miejskim w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16. Dla kibiców przewidziano konkursy oraz atrakcje.

Mecz KS GOSiRKi Piaseczno - KKP Bydgoszcz

Informacje29 maja 2014, 11:57,

Rally Piaseczno o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

31 maja i 1 czerwca 2014 roku odbędzie się Rally Piaseczno o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Na terenie Gminy Piaseczno oraz w innych miejscach powiatu rozegranych zostanie 10 prób sportowych na wydzielonych i zabezpieczonych placach. 31 maja piaseczyńska próba odbędzie się na targowisku miejskim od godz. 10.00.

RALLY PIASECZNO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

Natomiast 1 czerwca między 10.00 a 14.00 na parkingu przy ul. Sierakowskiego będzie miała miejsce "Super Próba" o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Poprzedzona ona zostanie paradą uczestników i gości ulicami miasta. Na parkingu wspólnie z Policją i firmą Tedex S.A. organizowane będą konkursy o bezpiecznych zachowaniach komunikacyjnych. Nie zabraknie też pokazów Straży Pożarnej z ratownictwa drogowego, a miłośnicy motoryzacji będą mogli obejrzeć auta znanych marek.