Informacje28 czerwca 2014, 14:00,

Mecz charytatywny UMKS Piaseczno - FC Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego na charytatywny mecz, podczas którego zagrają zespoły: UMKS Piaseczno - FC Lesznowola. Mecz odbędzie się w sobotę 28 czerwca 2014 roku o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie. Będzie to mecz charytatywny dla dzieci z Domu Dziecka w Konstancinie-Jeziornie.

Mecz charytatywny UMKS Piaseczno - FC Lesznowola

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Duże podziękowania dla redakcji za informację o tym ważnym wydarzeniu sportowym. Zachęcam wszystkich do pomocy i wrzucania środków finansowych do puszek kwestarskich. Za zebrane środki chcemy zakupić sprzęt AGD. Czy ten cel się uda wszystko zależy od zbiórki finansowej. Z wyrazami szacunku Kamil Myszyński.
Informacje28 czerwca 2014, 16:00,

Housepital Festival w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gwiazdą drugiej edycji festiwalu muzyki house na rynku w Piasecznie będzie duet DJ Adamus i Mafia Mike, czyli Wet Fingers. Wakacje w Piasecznie rozpoczną się w klubowych rytmach. W sobotę 28 czerwca 2014 roku na rynku od godziny 16.00 zagra siedmioro DJ-ów, którzy mają dużo do zaoferowania i będą chcieli pokazać z całych sił, na co ich stać. – Równo rok temu miał miejsce pierwszy Housepital Festival. Teraz powiększamy skalę całości i dzięki wsparciu gminy Piaseczno organizujemy to wydarzenie, z gwiazdami sceny muzyki elektronicznej, dla mieszkańców Piaseczna zupełnie za darmo – informuje Martin Rosa, organizator eventu. Na scenie zaprezentują się Levito, Martin Rosa, Cast Away, DJ Sick & DJ Rico, DJ MiChALoS & DJ Alexis oraz Slim, a gwiazdą wieczoru będzie polski duet producentów muzyki klubowej Wet Fingers.

Housepital Festival w Piasecznie

Oficjalny Time Table Housepital Festival 2014:
16:00 – 16:45 SLIM
16:45 – 17:30 Dj Alexis & Dj MiChALoS
17:30 – 18:15 Dj Sick & Dj Rico
18:15 – 19:00 Cast Away
19:00 – 20:00 Levito
20:00 – 21:00 Martin Rosa
21:00 – 22:00 WET FINGERS

Film promujący Housepital Festival 2014:Duet tworzą DJ Adamus oraz Mafia Mike, którzy rozpoczęli współpracę w celu rewitalizacji polskiej muzyki. Sięgają do polskich przebojów z lat osiemdziesiątych XX wieku. DJ Adamus znany jest już od kilku lat na rodzimej scenie klubowej. Współpracował z czołówką polskich artystów, m.in. z zespołami Futro i Myslovitz, oraz występował ze światowymi sławami, takimi jak Carl Cox czy Timo Maas. Mafia Mike ma na koncie wspólne projekty z Noviką i Mr. Hidem oraz występy z takimi artystami jak Steve Angello (najbardziej ceniony producent french house’u) i Olav Basoski. Pierwszy utwór Wet Fingers, „Nu Limit”, oparty został na samplu piosenki „Bez ograniczeń” zespołu Kombi. Kolejnym klubowym przebojem Wet Fingers był singiel „Hi-Fi Superstar”, oparty na samplach piosenki „Hi-Fi” grupy Banda i Wanda.

Tak było rok temu na festiwalu Housepital Festival:- WET FINGERS
https://www.facebook.com/wetfingers
https://www.youtube.com/user/001Records/featured
http://www.wetfingers.pl/Official_2.html
- LEVITO
https://www.facebook.com/LevitoPL
https://soundcloud.com/levitomusic
https://www.youtube.com/levitopl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Housepital Festival w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie