Informacje20 lutego 2007, 00:00,

Mazowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Piasecznie

Ośrodek Kultury w Piasecznie otwiera Mazowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jest to oferta skierowana do osób dorosłych, do wszystkich, którzy zakończyli już karierę zawodową i mają czas by: poszerzać swoją wiedzę, rozwijać zainteresowania, pełniej uczestniczyć w życiu kulturalnym swego miasta, spotkać niezwykłych ludzi.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to uczelnia bez stresów i egzaminów, zapewniająca poznanie najnowszych dokonań ze wszystkich dziedzin nauki.

Zajęcia odbywać się będą w każdą środę. Szczegółowy plan zajęć zostanie podany na podczas inauguracji, która odbędzie się dnia 7 marca 2007 roku o godz. 10.45 w Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Ośrodka Kultury lub telefonicznie: (022) 756 76 00; tel./fax.: (022) 737 10 52.

źródło informacji: www.kulturalni.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Piaseczno

Informacje21 lutego 2007, 00:00,

Podstrony informacyjne gmin powiatu piaseczyńskiego

Informuję wszystkie osoby przeglądające tą stronę, że cały czas trwają prace nad prywatnym serwisem informacyjnym powiatu piaseczyńskiego. Obecnie zostały udostępnione podstrony w serwisie z informacjami o poszczególnych gminach w powiecie: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów, Tarczyn.

Rozpoczynam pracę nad katalogiem firm powiatu piaseczyńskiego, oraz skryptem do obsługi darmowych ogłoszeń mieszkańców powiatu. W związku z tym, pozycje te nie są na razie aktywne w menu. Po zakończeniu prac na pewno napiszę o tym informację w serwisie, oraz post na forum regionalnym.

Jeżeli masz jakieś sugestie, opinię lub propozycję, co do prywatnego serwisu informacyjnego powiatu piaseczyńskiego, oraz forum powiatu piaseczyńskiego - napisz nam o tym. Postaramy się wziąć pod uwagę Twoje rady. Napisz, co chciałbyś(abyś) w przyszłości zobaczyć na naszych stronach, ponieważ chcemy sprostać Waszym wymaganiom a także oczekiwaniom. Chcemy, aby nasz prywatny serwis i forum było przez Was jak najczęściej odwiedzane, oraz aby każda wizyta dawała Wam dużo satysfakcji i radości. Prosimy o zgłaszanie nam (komentując tą informację) wszystkich znalezionych usterek i innych nietypowych zachowań serwisu.

Zapraszam wszystkich w międzyczasie do czytania i komentowania informacji w naszym serwisie, oraz do rejestracji i udzielania się na forum powiatu piaseczyńskiego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy: