Informacje10 grudnia 2009, 00:00,

Mazovia Open 2009 Runda Zero Fight Night w Tarczynie

W najbliższy weekend od 11 do 13 grudnia 2009 roku, w hali sportowej przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, odbędą się zawody, do których swój akces zgłosili kickbokserzy z całego globu. Zakontraktowany został już m.in. pojedynek o tytuł mistrza świata K-1 Rules. O pas, podczas niedzielnej gali Runda Zero Fight Night, będzie walczyła Ukrainka Lena Ovchynnikowa oraz reprezentantka Polski Joanna Gutowska, a także mistrz świata Full Contact WKA Mariusz Niziołek. Jego rywalem będzie również reprezentant Ukrainy - Jurij Rak - zawodowy mistrz świata K-1 ISKA, ktróry w Polsce walczył m.in z Rafałem Petertilem. W gali prawdopodobnie wezmą udział: £ukasz Makarewicz, Robert Rzepnicki, Patryk Zdrojewski, Jakub Jakubowski, Rafał Karcz, Tomasz Mordarski.

Mazovia Open Runda Zero Fight Night w Tarczynie

Mazovia Open 2009 w Tarczynie plan turnieju:

Piątek 11 grudnia 2009 r.
17.30 - 20.00 waga dla semi, light contact i kick-light.
Sobota 12 grudnia 2009 r.
8.00 - 19.00 rywalizacja semi-contact seniorów i juniorów - indywidualnie, drużynówka seniorów, open semi-contact seniorów, Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów semi-contact, walki pokazowe.
15.00-16.30 - waga dla light i kick light.
Niedziela 13 grudnia 2009 r.
08.00 - 18.00 rywalizacja seniorów i juniorów light-contact, seniorów kick-light oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów light-contact.
19.00 - Gala kickboxingu "Runda Zero Fight Night", na której zaplanowano kilkanaście walk zawodowych, w tym obronę tytułu Mistrza Świata przez Mariusz Niziołka. Walki będą bardzo widowiskowe rozgrywane w formulach K-1 rules, full-contact I low-kick. Zawodnicy walczyć będą o zawodowe tytuły w tym odbędą się dwie walki o Zawodowe Mistrzostwo Świata. W jednej bronić będzie tytułu Mistrz Świata Full-contact mieszkaniec Piaseczna Mariusz Niziołek w drugiej Mieszkanka Konstancina Joanna Gutowska, która w pojedynku o tytuł Mistrzyni Świata k1 rules będzie musiała pokonać Ukrainkę. Tarczyn reprezentować będą zawodnicy Piotra Bąkowskiego trenujący w UKS Akrobata Tarczyn Jakub Jakubowski (Mieszkaniec Grójca) oraz Patryk Zdrojewski (z Tarczyna). Walki toczone będą na ringu w profesjonalnej oprawie i relacjonowane przez telewizję.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Tarczyn

Informacje6 grudnia 2009, 00:00,

Radosna Wigilia - pomóż Mikołajowi zapakować prezenty

W niedzielę, 13 grudnia 2009 roku odbędzie się RADOSNA WIGILIA PIASECZNO, dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Gminy Piaseczno. Jednak przed imprezą dla dzieci, Mikołaj ma bardzo dużo pracy i musi m.in. zapakować prezenty. Niestety Śnieżynek jest za mało, aby wszystko poszło szybko i sprawnie. Na pewno przydałaby się Wasza pomoc! :)

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO

Jeżeli wśród mieszkańców, jest ktoś kto chce a także może poświęcić swój czas i pomóc przy: pakowaniu prezentów, strojeniu choinki, ustawianiu pluszaków, to zespół Radosnej Wigilii oraz Mikołaj serdecznie zaprasza. Osoby, które chcą pomóc powinny skontaktować się telefonicznie z Kasią Kondraciuk (0660-057-999). Wielkie przygotowania do Radosnej Wigilii odbędą się w sobotę, 12 grudnia 2009 roku, od godziny 9.30-10.00 w budynku Klubu Sportowego Piaseczno (ul. 1 Maja 16). Zapraszamy i dziękujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno