Informacje10 września 2017, 08:00,

Mazovia Mediaevalis - ciekawostki z życia średniowiecznego Mazowsza na Zamku w Czersku

9 i 10 września 2017 roku Hufiec Kasztelanii Czerskiej zaprasza do Czerska na Mazovia Mediaevalis na Zamku! Podczas Mazovia Mediaevalis, będzie można poznać ciekawostki na temat życia codziennego na Mazowszu w epoce średniowiecza. Obowiązują standardowe bilety wstępu na zamek. Zapraszamy do Czerska na Mazovia Mediaevalis.

MAZOVIA MEDIAEVALIS NA ZAMKU W CZERSKU

Informacje6 września 2017, 06:00,

Trwa głosowanie w pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie

Z dniem 1 września 2017 roku rozpoczęło się głosowanie w pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. Mieszkańcy miasta Piaseczno mogą wybierać projekty zgłoszone przez nich samych do 1 października 2017 roku. Zachęcamy już teraz do głosowania w Budżecie Obywatelskim.

GŁOSOWANIE W PIERWSZEJ EDYCJI BUDŻETU OBYWATELSKIEGO W PIASECZNIE

W Budżecie Obywatelskim głosować mogą pełnoletni mieszkańcy miasta Piaseczno (ci, którzy najpóźniej 1 września 2017 roku ukończyli 18. rok życia). Głos można oddać internetowo, na stronie piaseczno.budzet-obywatelski.org, lub tradycyjnie – za pomocą papierowych kart, dostępnych w wybranych lokalizacjach.

Poniżej znajduje się mapa lokalizacji, w których mieszkańcy Piaseczna mogą oddać głos w formie papierowej:

TRWA GŁOSOWANIE W PIERWSZEJ EDYCJI BUDŻETU OBYWATELSKIEGO W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Dostępne punkty do głosowania papierowego (recepcje lub sekretariaty):
GOSiR Piaseczno, ul. Sikorskiego 20;
Strefa Kultury, ul. Jarząbka 20/85;
Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9;
Dom Kultury, ul. Kościuszki 49;
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Świętojańska 18;
Szkoła Podstawowa nr 2, al. Kasztanów 12;
Szkoła Podstawowa nr 3 w Piasecznie dawniej ZSP w Piasecznie, ul. Główna 50.

Głosujący dysponuje jednym głosem w kategorii projektów „Ogólnomiejskich” oraz jednym głosem w kategorii projektów „Lokalnych”.

Zachęcamy do głosowania już dzisiaj na stronie: piaseczno.budzet-obywatelski.org