Informacje23 lutego 2016, 20:00,

Matragona - Wtorek Wydarzeń Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 lutego 2016 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Wtorek Wydarzeń - Matragona. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 10 PLN już do nabycia w kasach Centrum Kultury w Piasecznie.

MATRAGONA - WTOREK WYDARZEŃ PIASECZNO

Matragona Orkiestra Jednej Góry to zespół multi-instrumentalistów podążający w swej twórczości śladami muzycznych tradycji różnych kultur. Sięgając po bogate etniczne instrumentarium, poszukuje własnych dźwięków oraz muzycznych wątków. Inspirację i energię muzyczną czerpie z zapomnianej legendy dzikiej, bieszczadzkiej Matragony - góry będącej symbolem ich baśniowej krainy muzycznej. Skład: Malwina Zych-Oklejewicz - śpiew , psalterium, harfa gotycka, flet tenorowy; Ewa Wojtyńska-Kiczorowska - skrzypce, monochord, gusle. Kemanche; Jacek Dusznik - tabla, cajon, marimbula, angklungi, perkusjonalia; Ernest Drelich - kalimby, karkaba, didjeridoo, djembe, congas, cymbały; Jakub Kowalewicz - bas, gitara , Rawa; Konrad Oklejewicz - flety, bansuri, drumla; Maciej Harna - oud, rawap, ukulele, lira korbowa, sitar, kierownictwo.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 lutego 2016, 14:30,

Mała Królewna Teatr KUFFER - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lutego 2016 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr KUFFER ze swoim spektaklem pt.: Mała Królewna. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. W przedsprzedaży cena biletu 10 zł W dniu imprezy cena biletu 15 zł Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Domu Kultury. Przedsprzedaż biletów w kasach Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na spektakl Mała Królewna.

MAŁA KRÓLEWNA TEATR KUFFER - BAJKOWA NIEDZIELA W PIASECZNIE

Każda dziewczynka chciałaby być królewną i każda chciałaby, żeby odnalazł ją piękny książę. Ale często najpierw pojawia się groźny smok i wiele przeciwności. Na zamku u Króla Lula rodzi się królewna. Jest huczna zabawa… Ale król i królowa zapomnieli zaprosić wróżkę, która mieszka nieopodal zamku. Wróżka rzuca zaklęcie. Wesoła królewna Lulinka uważa, że jest najważniejsza i najpiękniejsza na świecie. Kiedy zaklęcie zaczyna działać… zamienia się w ropuchę. Ze wstydu opuszcza dom i poznaje smoka który ma czkawkę; stracha na wróble; zbójnika i oczywiście pięknego księcia, który wybawia ją z opresji i… prosi o rękę. Dzięki swoim przygodom zaczyna rozumieć wartość przyjaźni. Przedstawienie interaktywne. Kabaretowa zabawa angażująca dzieci. Bajkowo, kolorowo i bardzo życiowo. Mnóstwo śmiesznych postaci, wartka akcja i dużo śmiechu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie