Informacje17 listopada 2018, 18:00,

Matka żona i kochanka - spektakl w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 listopada 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się spektakl pt. "Matka żona i kochanka". Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl bilety

Matka żona i kochanka - spektakl w Konstancinie

Czy istnieje recepta na pogodzenie trzech ról – matki, żony i kochanki? Czy jest sposób, żeby być jednocześnie kobietką i taranem? Niańką i sekstorpedą? Mistrzem kuchni, cichym zarządcą, mózgiem, chodzącą subtelnością, kokietką i blond-pułapką? Aneta Todorczuk-Perchuć w muzodramie „Matka żona i kochanka” w reżyserii Anny Gryszkówny stara się udzielić odpowiedzi na powyższe pytania. Nie wszystkie się spodobają, ale mogą nie tylko zmotywować do działania, lecz także rozśmieszyć, bo aktorka, śpiewając znane piosenki szczerze i z dużym dystansem, ośmiesza samą siebie i próbuje rozprawić się z mitem bycia kochaną, a jednocześnie perfekcyjną, kobiecą i idealną panią domu. Zabrzmią, m.in. utwory „All about a bass”, „Windą do nieba”, „Jej portret”, „Polska Madonna” czy „Kołysanka dla nieznajomej”. Będzie szczerze, będzie bardzo zabawnie, kobieco a czasem rubasznie. Zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2018, 10:30,

Dzień Euforii w Kolonii Artystycznej w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 listopada 2018 roku w godz. 11:30 – 17:30 odbędzie się Dzień Euforii w Kolonii Artystycznej. Miejsce: Kolonia Artystyczna ul. Dębowa 3, Piaseczno – Zalesie Dolne.

DZIEŃ EUFORII W KOLONII ARTYSTYCZNEJ W ZALESIU DOLNYM

Podczas spotkania odbędzie się prezentacja najnowszych kolekcji projektantki mody i biżuterii: EWA WAJNERT (torby), YES TO DRESS, Amazing you Małgorzata Bogusławska, Bożena Wiślicka, Waregena, luksusowe wyroby do domu /LUXTRADE Poland/. Oprócz tego będzie coś dla zdrowia i urody: kosmetyki dla zdrowia i urody /Colvita/ Vipera, DETOX AJURWEDYJSKI – przygotowanie do zimy – 13.00-15.00 spotkanie z Anną Faber i inne atrakcje.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie