Informacje29 stycznia 2018, 17:00,

Masz w sobie wulkan energii - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych Konstancin-Jeziorna

29 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Masz w sobie wulkan energii? Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy do Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych.

MASZ W SOBIE WULKAN ENERGII - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN

O czym to będzie?
Każda z nas marzy o tym, aby czuć się wolną i pewną siebie, ale nie jest to możliwe, dopóki nie poczujemy, że mamy w sobie moc. To krótkie spotkanie ma zachęcić Ciebie do pokochania siebie a także być chwilą, w której będziesz się dobrze bawić w gronie pozytywnych kobiet.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Warsztat adresowany jest do kobiet:
- pragnących odkryć w sobie poczucie mocy i sprawstwa, poszukujących wewnętrznej siły i motywacji do działania.
- pragnących odblokować się emocjonalnie,
- otwartych na interakcję w grupie, ruch i doświadczanie pracy z ciałem.

Jak to zrobimy?
Będziemy słuchać siebie, tego co dzieje się między nami, a także będziemy wsłuchiwać się w to co czuje nasze ciało. Towarzyszyć nam będzie muzyka.

Jak się przygotować?
Weź ze sobą ubranie, takie które nie będzie ograniczać Twoich ruchów i oczywiście wygodne buty a także karimatę lub koc do położenia na podłodze.

Spotkanie poprowadzi:
Alicja Stankiewicz – psycholog, coach, muzyko i choreoterapeutka. Pracuje z osobami zmagającymi się z napięciami w ciele a także z kobietami w kryzysie, które są na zakręcie życiowym. Pomaga odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?

Informacje6 lutego 2018, 07:00,

Rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019 na terenie gminy Piaseczno

6 lutego 2018 roku, rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019. Rekrutacja przeprowadzona zostanie z wykorzystaniem elektronicznego sytemu rekrutacji.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 NA TERENIE GMINY PIASECZNO

Szczegółowe informacje tj.: harmonogram, zasady oraz kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji zostaną zamieszczone na stronie Portalu Oświatowego Piaseczno www.oswiata.piaseczno.eu w zakładce Rekrutacja 2018/2019. 6 lutego zostanie także zamieszczony link do elektronicznego systemu rekrutacji, który umożliwi zapisywanie dzieci do wybranej placówki oświatowej.

UMiG Piaseczno