Informacje5 marca 2016, 15:00,

Marzanna ze słomy warsztaty wiosenne w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5 marca 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy na wiosenne warsztaty rękodzielnicze. Motywem przewodnim będzie zbliżający się pierwszy dzień wiosny i symbole z nim związane. Pod okiem instruktorki, zgodnie ze staropolskim zwyczajem, wykonacie ze słomy wesołą kukłę – Marzannę, ozdobicie ją kolorowymi chustami, wstążkami. Marzannę będzie można zabrać do domu. Warsztat dla dzieci w wieku szkolnym. Zapraszamy dzieci z opiekunami. Zapewniamy materiały. Udział w warsztatach: 15 zł/rodzina Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 22 484 20 20

MARZANNA ZE SŁOMY WARSZTATY WIOSENNE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje5 marca 2016, 15:00,

Otwarte spotkanie KOD Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Grupa lokalna KOD Piaseczno zaprasza na spotkanie mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, które odbędzie się w sobotę 5 marca 2016 roku o godz. 15. Miejsce: Sala Konferencyjna ul. Puławska 45 B w Piasecznie. Ze względu na ograniczoną powierzchnię, w spotkaniu może wziąć udział do 200 osób. Zapraszamy serdecznie do udziału!

OTWARTE SPOTKANIE KOD PIASECZNO

Porozmawiamy o świadomym obywatelu, kim jest i co może. O prawie, wolności i demokracji oraz o Komitecie Obrony Demokracji. Tematem rozmów będzie: współpraca mieszkańców z samorządami lokalnymi, proponowany podział województwa mazowieckiego, budżet partycypacyjny, proponowane podwyższenie kwoty wolnej od podatki. Gośćmi spotkania będą: prof. Stanisław Faliński – politolog, historyk, samorządowiec; Mateusz Kijowski – lider i założyciel Komitetu Obrony Demokracji; Jarosław Kurski – publicysta, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”; Waldemar Kosakowski - samorządowiec.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie