Informacje13 sierpnia 2017, 18:00,

Marta Śliwa - koncert leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 sierpnia 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence. Podczas koncertu wystąpi Marta Śliwa. Wstęp wolny.

MARTA ŚLIWA - KONCERT LEŚNY MAGDALENKA

Marta Śliwa - "Gra, śpiewa, pisze teksty piosenek, koncertuje. Pierwsza w Polsce prawdziwa żeglarska bardessa (Folk24.pl)". Od 2010 r. solistka, laureatka festiwali „Szanta Claus” 2010 r. w Poznaniu, Przeglądu Konkursowego Shanties 2011 w Krakowie, Festiwalu Piosenki Żeglarskiej 2011 w Charzykowach, Portu Pieśni Pracy 2012 w Tychach. W 2014 r. ukazała się autorska solowa płyta „Pośrodku”, nagrana z towarzyszeniem Wojciecha Winiarskiego (gitary).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 sierpnia 2017, 07:37,

Nie niszczmy trybun przy stadionie obok Parku Miejskiego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Nie niszczmy trybun! - Młodzież apeluje na facebooku do rówieśników o szacunek do projektu, który sami zgłosili do budżetu gminy Piaseczno. Trybuny w parku miejskim to kultowe miejsce spotkań młodzieży. W ramach rewaloryzacji parku miejskiego miały one zostać usunięte, ale burmistrz wsłuchał się w głos młodzieży i zamiast usunąć je z parku postanowił je zmodernizować. Niestety, inwestycja nie została jeszcze oddana do użytku a już jest dewastowana. Na szczęście spotyka się to z dużą dezaprobatą, którą młodzi ludzie wyrażają na portalach społecznościowych, krytykując swoich rówieśników https://www.facebook.com/MRGPiaseczno/posts/1652113521468217 My również apelujemy, aby zwracać uwagę tym, którzy próbują niszczyć to ładne i przyjazne miejsce w naszym mieście.

NIE NISZCZMY TRYBUN PRZY STADIONIE

NIE NISZCZMY TRYBUN PRZY STADIONIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie