Informacje17 września 2012, 00:00,

MAROKO - Klub Podróżnika w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie serdecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika: MAROKO. Spotkanie odbędzie się 18 września 2012 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas spotkania, będzie można poznać bogaty zbiór wspomnień i zdjęć z podróży na rowerze po Maroko. Zdjęcia i opowieść z podróży zaprezentuje £ukasz Anikiej. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy nie mogąc podróżować a chcą poznać tych, którzy to robią i pięknie o tym opowiadają. Wstęp wolny!

MAROKO - KLUB PODRÓżNIKA W PIASECZNIE

Klub Podróżnika to projekt, który ruszył w styczniu 2012. Spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony widzów, którzy nierzadko także zgłaszają chęć podzielenia się swoimi przeżyciami z podróży i poprowadzenia jednego ze spotkań. W ten sposób widownia staje się sceną interaktywnie angażując naszą piaseczyńską społeczność. Sukces spotkań zadecydował o stworzeniu całego cyklu, który ma na celu przybliżenie kultury i tradycji innych krajów i ludzi. Zapraszamy na wtorkowe spotkanie w Klubie Podróżnika.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 września 2012, 00:00,

Naturalnie Opłacalnie konferencja proekologiczna

Burmistrz Tarczyna serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Tarczyn na konferencję proekologiczną NATURALNIE OP£ACALNIE, dotyczącą m.in. ekologii w rolnictwie, dofinansowaną przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, www.wfosigw.pl. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 września 2012 roku. Miejsce konferencji: Zespół Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące, ul. Szarych Szeregów 8, Tarczyn. Konferencja, realizowana w ramach projektu Naturalnie Opłacalnie, będzie składać się z cyklu bezpłatnych szkoleń proekologicznych.

NATURALNIE OP£ACALNIE KONFERENCJA PROEKOLOGICZNA W TARCZYNIE

Program konferencji obejmuje:

20 września 2012r. (czwartek), godz. 12:00
1) Szkolenia z zakresu zielonej energii, z naciskiem na problematykę Mazowsza.
2) Szkolenia z zakresu zbiórki i recyklingu odpadów, z naciskiem na problematykę Mazowsza.
21 września 2012r. (piątek), godz. 12:00
3) Szkolenia z zakresu ochrony wód i gleb, z naciskiem na problematykę Mazowsza.
4) Szkolenia na temat ekologii w rolnictwie/rolnictwa ekologicznego, z naciskiem na problematykę Mazowsza.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn