Informacje7 sierpnia 2008, 00:00,

Mariusz Bereziak z Piaseczna wystąpi na Sopot Hit Festiwal

TVP2 i Radio Eska zapraszają na Sopot Hit Festiwal, który odbędzie się w dniach od 8 do 9 sierpnia 2008 roku. W Operze Leśnej w Sopocie usłyszymy najgorętsze hity lata 2008. Na scenie zobaczymy 15 wykonawców polskich i 15 wykonawców zagranicznych, którzy wezmą udział w konkursie. Podczas Sopot Hit Festiwalu zmierzą się w dwóch konkurencjach: Polski Hit Lata 2008 i Zagraniczny Hit Lata 2008. W sopockim konkursie na Polski Hit Lata 2008 zaprezentuje się m.in. zespół GROOVEBUSTERZ, w skład którego wchodzi MARIUSZ BEREZIAK (Bezik) - mieszkaniec Piaseczna.

GROOVEBUSTERZ - SUPERLOVER

Jedynym jurorem na Sopot Hit Festiwal 2008 jest publiczność - to Wasze głosy zdecydują, kto zwycięży. Możemy wesprzeć naszego sąsiada Bezika, wysyłając sms-y o treści "4" na numer 7350 (koszt 3,66 zł) - informacja. Zespół Groovebusterz wystąpi z utworem Superlover (obejrzyj teledysk powyżej), w pierwszym dniu festiwalu tj.: 8 sierpnia 2008 roku (piątek), od godziny 19:30. Na łamach piątkowej gazety Kurier Południowy przeczytacie wywiad i prośbę do mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, by zmobilizowali siły i głosowali sms'ami na naszego Bezika. My również Was o to prosimy. Konkurencja będzie silna, dlatego dobrze by było gdyby to właśnie od nas, sąsiadów, zespół Groovebusterz otrzymał największe wsparcie. Głosujcie na Groovebusterz i tym samym na sąsiada z Piaseczna.

Groovebusterz: Cayra (Edyta Przytulska) oraz Bezik (Mariusz Bereziak)
Zespół Groovebusterz: Cayra (Edyta Przytulska) oraz Bezik (Mariusz Bereziak)

Mariusz Bereziak (Bezik) to autor tekstów, muzyki oraz wokalista. Przygodę z Camey Records rozpoczął jako realizator, producent i członek formacji Pnoumatik, z którą wydał w 2001 roku płytę Pnoumatik. Współpracował przy produkcjach i nagraniach artystów, m. in.: Teka, Borixon, Onar, Lerek i Nowator, Pezet, Trzeci Wymiar, D-bomb, Kevin Aiston, Krzysztof Jary Jaryczewski, Honeys, Pih, Skazani Na Sukcezz, Marco Bocchino oraz wielu innych. Swoje fascynacje muzyczne pokłada w rytmach R&B, soul, funky, house, dance i disco. Mariusz Bereziak (Bezik) to również członek zespołu Groovebusterz, gdzie jest odpowiedzialny za warstwę tekstową, wokalną i muzyczną.

GROOVEBUSTERZ - DESTINY

Groovebusterz zespół powstał pod koniec 2006 roku z inicjatywy Camey Records. Członkowie grupy od lat działają na muzycznym, połączyła ich przyjaźń i miłość do muzyki. Zespół tworzą: wokalistka Cayra, wokalista oraz autor tekstów i muzyki Bezik oraz producenci, autorzy muzyki Alchemist Project. To w chwili obecnej jeden z najbardziej przebojowych muzycznych kwartetów w Polsce. Utwory Groovebusterz łączą wiele gatunków muzyki klubowej, a wśród nich elektrohouse, house, disco, funky i inne. Rozgłos zespołowi Groovebusterz przyniósł pierwszy ich singiel DESTINY, który zaraz po premierze stał się ogólnopolskim hitem, emitowanym przez największe polskie stacje radiowe i telewizje. Utwór znajdował się na pierwszych miejscach list przebojów takich rozgłośni, jak Eska, Rmf Maxxx czy Radiostacja (dziś Planeta Fm). Kolejnym singlem zespołu Groovebusterz, który potwierdził niezwykle przebojowy potencjał grupy jest SUPERLOVER. Utwór ten jest jednym z najczęściej granych utworów. Groovebusterz to nie tylko muzyka i wokal, ale także taniec. Za choreografię i wizerunek sceniczny odpowiedzialna jest profesjonalna grupa taneczna, co zauważyć można na niezwykle żywiołowych i dynamicznych koncertach grupy. Zagłosuj na zespół Groovebusterz, który podczas Sopot Hit Festiwal 2008 wystąpi z utworem Superlover i będzie walczył o tytuł Polski Hit Lata 2008.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje2 sierpnia 2008, 00:00,

Kawęczyn wycieczka rowerowa Klubu Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: OD ZIARENKA DO BOCHENKA. Tym razem wycieczka będzie do Kawęczyna koło Prażmowa, gdzie zobaczycie jak długa jest droga: od ziarenka do bochenka i zwiedzicie Gościniec Wiecha. Wycieczka rowerowa, odbędzie się 3 sierpnia 2008 roku. Gościniec Wiecha w Kawęczynie: www.gosciniec-wiecha.pl

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 3 sierpnia 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piasmkzapowiedzi.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno