Informacje21 maja 2017, 18:00,

Maria Sadowska na otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 maja 2017 roku o godz. 20.00 odbędzie się otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie, podczas którego wystąpi Maria Sadowska. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy.

MARIA SADOWSKA NA OTWARCIE LETNIEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W tym roku Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie zainauguruje koncert znanej wokalistki reżyserki i scenarzystki filmowej Marii Sadowskiej. W amfiteatrze zaśpiewa m.in. utwory z albumu Jazz na ulicach z 2014 roku. Nie zabraknie również innych kompozycji z różnorodnego repertuaru artystki. Zabrzmi otwarta, nowoczesna, kipiąca energią, taneczna muzyka z emocjami na pierwszym miejscu, w której przenikają się wpływy wielu gatunków, ale zawsze prym wiedzie wszechobecny rytm. „Trochę już byłam zmęczona bardzo poważnymi sprawami, którymi się ostatnio zajmowałam i potrzebowałam czegoś lżejszego, pozytywnego, pełnego luzu. Bez podtekstów, bez społecznego myślenia, ze swobodnie płynącymi dźwiękami. Chciałam odreagować. Miałam ochotę wreszcie się wytańczyć” – o swojej płycie mówi wokalistka. Na scenie wraz z Marią Sadowską wystąpią Kacper Zasada (kontrabas), Bartek Nazaruk (perkusja), Tomek Łabanowski (gitary). Maria Sadowska jest nie tylko niezwykle wszechstronnym muzykiem, kompozytorką i wokalistką, mająca na swoim koncie 9 różnorodnych solowych płyt, lecz także reżyserką i scenarzystką filmową. Jej ostatnim filmem jest Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Wokalistka jest znana również z występów w popularnym programie telewizyjnym The Voice of Poland, w którym była jurorką.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje20 maja 2017, 09:00,

CYPHER NWiC VOL. 5. Nowa Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 maja 2017 roku od. godz. 11.00 (do nocy) odbędzie się CYPHER NWiC VOL. 5 w Nowej Iwicznej. Organizatorzy: NWiC i DJ Staszek pod patronatem GOK Lesznowola. Miejsce: Skatepark w Nowej Iwicznej.

CYPHER NWIC VOL. 5. NOWA IWICZNA

Cypher Iwiczna to cykliczne wydarzenie o charakterze hip-hopowym organizowane na skateparku w Nowej Iwicznej. Dawka każdego elementu kultury jest dostarczana przez cały dzień wypełniony jamem graffiti, pokazami tanecznymi, bitwami freestyle’owymi (Rap) oraz koncertami. Impreza organizowana jest z inicjatywy i przez młodych ludzi. Wydarzenie uzyskało nominację do prestiżowego konkursu Perły Mazowsza w edycji 2016.

@NWiC obchodzi swoją trzecią rocznicę, z tej okazji chcielibyśmy Was zaprosić na 5 edycje Jamu pod gołym niebem na skateparku w Nowej Iwicznej. Graffiti Jam: Przewidujemy sporo miejsca do malowania. Podzielimy się puchami i i ściankami.

Zaproszeni Writers:
- Unicats (Tempz + Ogryz42 + Nesh63)
- Emas
- Ader De Ripper %
- Ktoś'832
- Moks
- Freestyle Battle

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

CYPHER NWIC VOL. 5. NOWA IWICZNA

Jak co roku odbędą się również bitwy freestylowe, które poprowadzą Rufin MC i DJ Staszek. Przeprowadzimy szybkie eliminacje do pojedynków. Wpisowe 5 zł.

- Koncerty
Zen + Wron
- Open Mic
Wolne style jak zawsze
- Chill Zone

Przewidujemy dla was w tym roku duży namiot gwiazda, pod którym będą leżaczki, strefa czilu tudzież uchroni Was przed upałem lub ulewą.

- Skejty wpadajcie na parczek do rozgrzania się przed letnim łamaniem kostek i dobrej zabawy przy muzyce od naszych Dj's. @Hobbeat_Dj

Blezz.Ya

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie