Informacje21 maja 2017, 18:00,

Maria Sadowska na otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 maja 2017 roku o godz. 20.00 odbędzie się otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie, podczas którego wystąpi Maria Sadowska. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy.

MARIA SADOWSKA NA OTWARCIE LETNIEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W tym roku Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie-Jeziornie zainauguruje koncert znanej wokalistki reżyserki i scenarzystki filmowej Marii Sadowskiej. W amfiteatrze zaśpiewa m.in. utwory z albumu Jazz na ulicach z 2014 roku. Nie zabraknie również innych kompozycji z różnorodnego repertuaru artystki. Zabrzmi otwarta, nowoczesna, kipiąca energią, taneczna muzyka z emocjami na pierwszym miejscu, w której przenikają się wpływy wielu gatunków, ale zawsze prym wiedzie wszechobecny rytm. „Trochę już byłam zmęczona bardzo poważnymi sprawami, którymi się ostatnio zajmowałam i potrzebowałam czegoś lżejszego, pozytywnego, pełnego luzu. Bez podtekstów, bez społecznego myślenia, ze swobodnie płynącymi dźwiękami. Chciałam odreagować. Miałam ochotę wreszcie się wytańczyć” – o swojej płycie mówi wokalistka. Na scenie wraz z Marią Sadowską wystąpią Kacper Zasada (kontrabas), Bartek Nazaruk (perkusja), Tomek Łabanowski (gitary). Maria Sadowska jest nie tylko niezwykle wszechstronnym muzykiem, kompozytorką i wokalistką, mająca na swoim koncie 9 różnorodnych solowych płyt, lecz także reżyserką i scenarzystką filmową. Jej ostatnim filmem jest Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Wokalistka jest znana również z występów w popularnym programie telewizyjnym The Voice of Poland, w którym była jurorką.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje21 maja 2017, 16:00,

Bajka O Bardzo Smutnym Osiołku - premiera Teatru Teatraluszki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 maja 2017 roku w godzinach 18:00 - 19:00 odbędzie się premiera Teatru Teatraluszki pt.: Bajka O Bardzo Smutnym Osiołku. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Premiera „teatraluszków” najmłodszej wiekowo grupy teatralnej działającej w Centrum Kultury. Scenariusz: Zofia Wójcik, reżyseria: Ewa Kłujszo, oprawa muzyczna: Ziemowit Kłujszo. Przygody małego osiołka Kubusia, który zgubił mamę.

BAJKA O BARDZO SMUTNYM OSIOŁKU - PREMIERA TEATRU TEATRALUSZKI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie