Informacje18 listopada 2008, 00:00,

MARCIN OLAK TRIO - Wtorek Jazzowy w MGOK Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 18 listopada 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas najbliższego koncertu wystąpi: MARCIN OLAK TRIO. Zespół Olak Trio wystąpi w składzie: Marcin Olak - gitary akustyczne Wojtek Traczyk - kontrabas oraz Hubert Zemler - perkusja (o muzykach). Wstęp na jazzowy koncert 15 zł. Zapraszamy na Jazzowy Wtorek do MGOK Piaseczno.

MARCIN OLAK TRIO

MARCIN OLAK TRIO to zespół intrygujący. Muzyka tria, w większości kompozycje Marcina, to oryginalne połączenie jazzowej improwizacji ze współczesną kameralistyką, minimalizmem, sonoryzmem. Punktem wyjścia jest akustyczne brzmienie gitar, kontrabasu i preparowanej perkusji - elektronika sprowadzona do niezbędnego minimum - brzmienie zespołu jest kreowane wyłącznie przy pomocy żywych dźwięków, a jedynym - i to dość wydajnym - źródłem energii na scenie stają się muzycy. I dokładnie o to chodzi. Muzyka Olak Trio to propozycja elegancka i wymagająca, lecz pozbawiona zbytecznych udziwnień: koncerty były ciepło przyjmowane tak przez melomanów, miłośników jazzu, jak i gitary klasycznej. Olak Trio występuje na dużych salach koncertowych i w klubach - tam także udaje się nam przekonać do siebie nie zawsze wyrobioną publiczność - to niesamowity moment, kiedy w gwarnym zwykle wnętrzu zapada cisza, a ludzie zaczynają po prostu słuchać dobrej muzyki. Najważniejsza jest improwizacja: tworzenie muzyki na żywo dodaje tego charakterystycznego poczucia uczestniczenia w czymś wyjątkowym, niepowtarzalnym. Każdy koncert ewoluuje, zmienia się, zaskakuje. Muzyka Olak Trio nabiera wtedy dodatkowej przestrzeni, nie pozwala publiczności nudzić się nawet przez chwilę. Więcej informacji na stronie: www.marcinolak.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje18 listopada 2008, 00:00,

Klub Maluszka Złotokłos zaopiekujemy się Twoim dzieckiem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z przyjemnością informujemy, że w Złotokłosie (gmina Piaseczno), powstał KLUB MALUSZKA, który świadczy opiekę nad dziećmi od 1 roku do 3 lat. Klub Maluszka w Złotokłosie jest otwarty w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 17:00. W Klubie zapewniamy kameralną grupę, domową atmosferę, ciekawy program edukacyjno – artystyczny (zajęcia muzyczna oraz plastyczne) oraz opiekę psychologa.

Klub Maluszka w ZłotokłosieKlub Maluszka w Złotokłosie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Klubu Maluszka

Mamy świadomość , że każde dziecko jest niepowtarzalne i rozwija się we własnym tempie. Dlatego w naszym Klubie Maluszka, zapewniamy takie warunki i atmosferę, które zaspakajają ich indywidualne potrzeby wczesnej edukacji. Twój maluch będzie miał szansę rozwijać się wśród rówieśników, z którymi będzie poznawał niezwykłe tajemnice świata i przyrody. Rozumiemy smutki i tęsknoty i zawsze gwarantujemy w tych gorszych chwilach ciepło i czułość. Dajemy dzieciom radość, poczucie bezpieczeństwa. Pragniemy aby Państwa Pociechy rozwijały się w atmosferze serdeczności, przyjaźni i domowego ciepła. Opiekunki w Klubie, to osoby przede wszystkim kochające dzieci.

Klub Maluszka w ZłotokłosieKlub Maluszka w Złotokłosie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Klubu Maluszka

W Klubie Maluszka wykorzystujemy wszystkie dziedziny oraz aktywności artystyczno -rozrywkowe w celu kształtowania, wzbogacenia i doskonalenia psychiki i osobowości dziecka. Program arteterapii dla dzieci oparty jest na psychologii i pedagogice zabawy: śpiewanie piosenek, ćwiczenia rytmiczne, ćwiczenia słuchowe, zagadki muzyczne, zabawy twórcze, opowiadania i bajki muzyczne. Oferujemy również rozwijające zabawy plastyczne, które pobudzają wyobraźnię dzieci oraz rozwijają je manualnie.

Klub Maluszka

ul. Szkolna 4
05-504 Złotokłos
telefon: (022) 726-92-75 lub 0504-23-83-14
e-mail: d.celejewska@vp.pl
autor/źródło: Daria Celejewska - Klub Maluszka w Złotokłosie
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie