Informacje22 czerwca 2016, 08:00,

Marcin Gortat CAMP w Piasecznie

Gwiazda NBA a zarazem jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców Marcin Gortat zorganizuje 22 czerwca 2016 roku koszykarski camp w Piasecznie. Ta największa tego typu impreza sportowo-edukacyjna w Polsce odbędzie się w pięciu miastach: Toruniu, Rumi, Łodzi, Krakowie i w Piasecznie. Jej celem jest propagowanie zdrowego, sportowego trybu życia, a główną atrakcją wspólne treningi z Marcinem Gortatem oraz jego gośćmi, m.in. kolegą z drużyny Washington Wizards oraz reprezentantami Polski w koszykówce.

MARCIN GORTAT CAMP W PIASECZNIE

Fundacja Marcina Gortata organizuje campy nieprzerwanie od 2008 roku, a do Piaseczna impreza zawita dzięki współpracy z klubem MUKS Piaseczno. – Staraliśmy się o organizację tej prestiżowej i niezwykle atrakcyjnej imprezy od dawna. Pragnę podziękować Panu burmistrzowi oraz radnym za udzielenie wsparcia finansowego i organizacyjnego, to będą niezapomniane chwile i wielki zastrzyk motywacji dla naszej młodzieży interesującej się koszykówką – mówi Anna Krasuska, trenerka MUKS Piaseczno, a zarazem inicjatorka campu w Piasecznie.

Camp będzie składał się z dwóch części, najpierw odbędzie się trening w formie zabawy skierowany do 150 dzieci w wieku 9-13 lat i potrwa on ok. 3 godzin. Następnie Marcin Gortat i „spółka” poświęcą 2 godziny na bardziej techniczny trening o nazwie „Klinika junior NBA”z 50 młodymi zawodnikami w wieku 14-17 lat.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

MARCIN GORTAT CAMP W PIASECZNIE

Partnerem całego wydarzenia jest amerykańska liga NBA. Wszyscy uczestnicy otrzymają firmowy sprzęt koszykarski i pamiątki, będą mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia z Marcinem Gortatem i jego przyjaciółmi. Podczas treningu Marcin wybierze MVP czyli najlepszego zawodnika, który zaproszony zostanie na finał do Krakowa 25 czerwca oraz zaproszony zostanie przez Marcina Gortata do USA na mecz NBA.

Rekrutacja na camp odbywa się na podstawie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej: www.mg13.com.pl

Rodziców, Opiekunów i wszystkich Kibiców zapraszamy na trybuny do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie

Informacje21 maja 2016, 10:00,

Festyn szkolny w Złotokłosie 2016

21 maja 2016 roku w godz. 10.00-14.00 przy szkole w Złotokłosie odbędzie się Festyn Szkolny. Jak każdego roku, festyn szkolny będzie okazją do ciekawego spędzenia wolnego czasu.

FESTYN SZKOLNY W ZŁOTOKŁOSIE

W trakcie festynu zorganizowane będą zabawy dla maluchów (dmuchańce, malowanie twarzy). Mamy, które 26 maja mają swoje święto, zostaną, uhonorowane w specjalny sposób za swój codzienny trud – darmowym makijażem wykonanym przez wizażystki.

Zaplanowano również występy uczniów, loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami , pokazy lokalnego klubu judo oraz turniej siatkarski. Nie zabraknie też historycznych akcentów. Atrakcją będzie prezentacja historycznej powieści sensacyjnej Sebastiana Sęka „Gra o honor”.

FESTYN SZKOLNY W ZŁOTOKŁOSIE

Na Festyn do Złotokłosu dojechać będzie można piaseczyńską kolejką wąskotorową. Odjazd ze stacji Piaseczno Miasto nastąpi o godz. 11:00. Pociąg ze stacji Złotokłos odjedzie do Piaseczna o godzinie 13:00. Pociąg na swoim kolejowym szlaku będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach.