Informacje24 października 2007, 00:00,

Maraton Niepodległości Puchar Wójta Gminy Lesznowola

Urząd Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli, LUKS SET Lesznowola, Sportevolution zapraszają na V Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Lesznowola, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 października 2007 roku, od godziny 10:00 przy ZSP w Lesznowoli ul. Szkolna. Start biegu ze Stadionu Szkolnego. Trasa biegu: Szkolna, Poprzeczna, Jedności, chodnikiem przy ul. Słonecznej, Gminnej Rady Narodowej, Szkolna, stadion.

Celem Minimaratonu Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Lesznowola jest: uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości, popularyzacja ruchu na świeżym powietrzu, propagowanie biegu jako najprostszej formy ruchu, promocja Projektu EQUAL Partnerstwo dla Rain Mana, Rain Man dla Partnerstwa. Warunki uczestnictwa w zawodach: uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 5 zł dorośli i 2 zł uczniowie, młodzież szkolna powinna posiadać pisemna zgodę swojego opiekuna, przewidywane jest przeprowadzenie następujących kategorii w biegu głównym: Open, Juniorzy, Gimnazjaliści, kategorie wiekowe mężczyzn i kobiet +40. Bieg na dystansie 4219,5 m.

Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Lesznowola program:
10:00-11:45 - Przyjmowanie zgłoszeń do biegu Open.
11:00-11:15 - Uroczyste otwarcie imprezy.
11:20 - Start do biegu kl. I-II SP i młodszych Chł. i Dz. na 300m.
11:30 - Start do biegu kl. III-IV SP na 600m.Chł. i Dz.
11:40 - Start do biegu kl. V-VI SP Chł. i Dz. na 1000m.
W zależności od ilości zgłoszonych zawodników organizator może przeprowadzić oddzielne biegi dla dziewcząt i chłopców w poszczególnych kategoriach.
12:00 - Bieg Główny 4219,5 m.

Zgłoszenia do Minimaratonu Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Lesznowola przyjmowane będą w biurze zawodów od godziny 10:00 do 11:30. Pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii otrzymają w ramach nagrody: puchar, nagrody rzeczowe lub finansowe. Pośród wszystkich uczestników biegów odbędzie się losowanie nagród rzeczowych.

W imieniu organizatorów V Minimaratonu Niepodległości informujemy, że w dniu 27 października 2007 roku, w godzinach od 12:00 do 12:30 wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach: Szkolna, Poprzeczna, Jedności, Gminnej Rady Narodowej. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia. Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie: Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje24 października 2007, 00:00,

Ogólnopolski Turniej Taneczny w Zespole Szkół w Brześcach

W najbliższą sobotę, 27 października 2007 roku odbędzie się w Brześcach Ogólnopolski Turniej Taneczny: Taneczne pejzaże. Rywalizować będą zespoły w dwóch kategoriach wiekowych: do 12 lat i od 13 do 18. Nasz powiat reprezentować będą TWISTER z Cendrowic oraz BARTEK I, II i III z Góry Kalwarii. Pojawią się reprezentanci województw: mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, lubelskiego.

Ogólnopolski Turniej Taneczny Taneczne pejzaże rozpocznie się o godzinie 12:00. Zakończenie konkursu jest przewidziane rozdaniem nagród o godzinie 17:00. Więcej informacji oraz program turnieju możecie przeczytać na Portalu Mieszkańców GoraKalwaria.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Taneczny Taneczne pejzaże w Zespole Szkół w Brześcach.

Brześce to wieś położona w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra Kalwaria. Przy drodze krajowej 724, pomiędzy Konstancinem-Jeziorną a Górą Kalwarią. Zobacz Brześce na mapie Targeo: link
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria