Informacje9 maja 2014, 00:00,

Maraton INDOOR CYCLING Piaseczno

Zapraszamy na Maraton INDOOR CYCLING, który odbędzie się 14 czerwca 2014 roku. Miejsce: HALA GOSIR Piaseczno Sikorskiego 20 w Piasecznie. Organizatorem jest GreenUp Fitness Club. Patronem honorowym jest GOSiR Piaseczno oraz UMiG Piaseczno. Zapraszamy na czerwcowy maraton w Piasecznie.

MARATON INDOOR CYCLING PIASECZNO

Maraton INDOOR CYCLING program:
9.00 rejestracja uczestników
10.00 Julita Ilczyszyn WKRĘCENI W BIT
11.00 Michał Rogiński WHAT YOU WAITING FOR
12.00 Raphael Nemethi ELECTRONIC DANCE MUSIC
13.00 Piotr Bochnia YOU'LL LOVE IT
14.00 Mariusz Szewczyk GO HARD OR GO HOME
15.00 Raphael Nemethi PASSION FOR HOUSE MUSIC
16.00 Magdalena Daykola WE’VE GOT THE POWER
17.00 FINAŁ

Koszt
120zł. rezerwacja jednego roweru dla jednego uczestnika
200zł. rezerwacja 1 rower dla dwóch uczestników
Dla klientów GreenUp fitness club, ZDROFIT fitness klub, kart Benefit, FitProfit i FitFlex
60zł. rezerwacja jednego roweru dla jednego uczestnika
100zł. rezerwacja 1 rower dla dwóch uczestników
W dniu imprezy:
160zł. rezerwacja jednego roweru dla jednego uczestnika
280zł. rezerwacja 1 rower dla dwóch uczestników

Wpłaty prosimy kierować na konto
AMK SPORT Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Alior Bank 17 2490 0005 0000 4530 1561 2508
Lub w recepcji klubu GreenUp ul. Puławska 45b, Piaseczno

autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno

Informacje1 maja 2014, 00:00,

Kolejka wydzierżawiona przez Gminę Piaseczno

W dniu 25 kwietnia w Piasecznie Polskie Koleje Państwowe S.A. i Gmina Piaseczno podpisały umowę dzierżawy na mienie kolejki wąskotorowej w Piasecznie. Jest to umowa, która umożliwi kontynuowanie przewozów kolejowych przez Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej w tym sezonie. Jest to także działanie, które pozwoli wyprostować wiele kwestii formalnych dotyczących chociażby przejmowania fizycznego tego mienia. Umowa obowiązuje do końca roku.

Kolejka wydzierżawiona przez Gminę Piaseczno

- Wierzymy, że w tym okresie uporamy się z kwestiami formalnymi dotyczącymi przejęcia mienia kolejki na współwłasność i zakończymy kilkuletnie starania o ten majątek sukcesem. Dziś ważne jest, żeby majątek kolejki nie był zawieszony w próżni, by miał gospodarza, ale i zarządcę, a przede wszystkim, aby służył naszym mieszkańcom – mówi Burmistrz Piaseczna, Zdzisław Lis, który był inicjatorem takiego rozwiązania. Gmina zapłaci na rzecz PKP S.A. za blisko 8 miesięczne użytkowanie terenów kolejowych około 11 tys. złotych, ale tylko w przypadku, gdyby do końca roku nie udało się przejąć kolejki przez samorządy gminne przez podpisanie aktu notarialnego.

Umowę w piaseczyńskim magistracie podpisali Burmistrz Zdzisław Lis ze strony Gminy Piaseczno oraz Dyrektor Regionalna ds. Współpracy z Samorządami Agata Ograbek i Anna Sokołowska, naczelnik Wydziału Współpracy z Samorządami ze strony PKP S.A.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno