Informacje31 stycznia 2015, 22:00,

Maraton Filmowy z Woody Allenem - Bezsenna Noc w Hugonowce

31 stycznia 2015 roku o godz. 22.00 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonowce, czyli Maraton Filmowy z Woody Allenem. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Wstęp wolny. Informacje o tytułach filmów można uzyskać: bezpośrednio w Hugonówce, pod numerem telefonu: 22 484 20 20 lub pisząc na adres: biuro@konstancinskidomkultury.pl

Maraton Filmowy z Woody Allenem

Woody Allen to klasyk kina. Od kilkudziesięciu lat bawi nas, wzrusza i skłania do refleksji. Allan Stewart Konigsberg – amerykański scenarzysta, reżyser, aktor, muzyk, producent, pisarz i kompozytor. Znany jako twórca "intelektualnej komedii". Jest jednym z najbardziej uznanych amerykańskich reżyserów. Dla wytrwałych kinomanów organizatorzy przygotowali Noc z Mistrzem, podczas której pokażą wybrane filmy z różnych okresów twórczości reżysera. Na wytrwałych widzów będzie czekała smakowita niespodzianka.

Maraton Filmowy z Woody Allenem - Bezsenna Noc w Hugonowce

Martin, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10853
Informacje1 lutego 2015, 09:00,

XIII Memoriał Walentego Kazubka - halowy turniej w piłce nożnej

31 stycznia i 1 lutego 2015 roku zapraszamy na XIII Memoriał Walentego Kazubka - halowy turniej w piłce nożnej. Miejsce: Hala GOSiR przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. 31 stycznia odbędzie się turniej Oldbojów, natomiast 1 lutego odbędzie się turniej seniorów.

XIII Memoriał Walentego Kazubka - halowy turniej w piłce nożnej

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie