Informacje15 lutego 2019, 18:00,

Maraton filmowy Różne oblicza miłości - BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 lutego 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonówce - Maraton Filmowy. Z okazji święta zakochanych zapraszamy na pokaz trzech filmowych niespodzianek. Zostaną wyświetlone filmy nietuzinkowe, w dość nietypowych, jak na walentynki gatunkach – bo miłość ma różne oblicza. Podczas maratonu nie zabraknie wzruszeń, refleksji i rozrywki na najwyższym poziomie. Tytuły filmów to niespodzianka, ale na ekranie będzie można zobaczyć, m.in. krwiożerczą Tildę Swinton oraz zmysłowe Cate Blanchett i Rooney Marę, a także historię pewnego zdjęcia, które uratowało życie Zacowi Efronowi... Szczegółowe informacje o tytułach filmów pod numerem telefonu tel. 22 484 20 20 lub mail biuro@konstancinskidomkultury.pl. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, Hugonówka, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Maraton filmowy Różne oblicza miłości

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 lutego 2019, 19:00,

Koncert Spirituals Singers Band w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 lutego 2019 roku o godz. 20.00 zapraszamy na koncert Spirituals Singers Band pn.: "Od Georgii do Liverpoolu". Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 30 zł. Kup bilet Serdecznie zapraszamy.

Koncert Spirituals Singers Band w Piasecznie

Wrocławska grupa wokalna „Spirituals Singers Band” utworzona w 1978 r. z inicjatywy Włodzimierza Szomańskiego. Na repertuar zespołu składają się tradycyjne i współczesne pieśni gospel i spirituals, standardy muzyki jazzowej i bluesowej, kolędy, pastorałki, piosenki oraz kompozycje własne lidera zespołu.

Program a capella "Od Georgii do Liverpoolu", zawiera szeroki wachlarz utworów: od pieśni plantacyjnych z Południa Stanów Zjednoczonych (spiritual), poprzez najbardziej popularne standardy jazzu tradycyjnego i swingu, a kończąc na popularnych piosenkach zespołu The Beatles.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie