Informacje5 lipca 2017, 08:00,

Mapa marzeń Teatr Kultureska w Teatralnym Zakątku Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5 lipca 2017 roku o godz. 10:00 zapraszamy na widowisko plenerowe Mapa marzeń w wykonaniu Teatru Kultureska. Miejsce: Ogródek Jordanowski ul. Wojska Polskiego, Piaseczno. Wstęp wolny. W przypadku deszczowej pogody impreza odbędzie się w sali Domu Kultury ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

MAPA MARZEŃ TEATR KULTURESKA W TEATRALNYM ZAKĄTKU PIASECZNO

Mapa marzeń to widowisko plenerowe adresowane do dzieci w różnym wieku. Spektakl porusza tematy ekologiczne W czasie spektaklu spełnią się marzenia bohaterów bajki, ale i wszystkich dzieci! Pewnego słonecznego dnia Osiołek Olek dokonuje niesamowitego odkrycia! Wraz z przyjaciółkami – Żabką Beatką i Mysią Gabrysią, odnajduje tajemniczą mapę, na której widnieje napis: „Jeżeli skarby zostaną odnalezione, wszystkie marzenia będą spełnione”. Wspólnie postanawiają wyruszyć na wyprawę. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli. Czy Osiołek spędzi wakacje na Karaibach? Czy Myszka zje w końcu wymarzony ser, którego ludzie nazywają księżycem? Czy Żabce uda się przemienić w księżniczkę? Czy dowiedzą się co jest wartościowe w życiu? Zapraszamy na widowisko do Piaseczna.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 lipca 2017, 15:00,

Opowieści snute smyczkiem: bajka o dziewczynce Wioli i śpiewającym drzewie w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 lipca 2017 roku o godzinie 17.00 filia Biblioteki w Józefosławiu zaprasza dzieci z rodzicami, dziadkami, całe rodziny na muzyczne spotkanie pt. Opowieści snute smyczkiem: bajka o dziewczynce Wioli i śpiewającym drzewie. Spotkanie poprowadzi wiolonczelistka Olena Zhurova-Tsolka, absolwentka Akademii Muzycznej im. M. Łysenki we Lwowie oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Wstęp wolny!

OPOWIEŚCI SNUTE SMYCZKIEM: BAJKA O DZIEWCZYNCE WIOLI I ŚPIEWAJĄCYM DRZEWIE W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie