Informacje21 listopada 2013, 00:00,

Manaus zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 23 listopada 2013 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 10 zł. Usłyszycie kilka autorskich kawałków oraz największe hity polskiej rockowej sceny muzycznej, które zagra dla Was MANAUS składzie: zaśpiewa i na wieśle zagra, jedyny i niepowtarzalny, wiecznie młody ciałem i duchem – Arek Zewar. Drugim wiosłem smaczków gitarowych dodawać będzie człek napędzający wszystkie poźno-nocne gitarowe Jam’y w „8″- Krzysztof Rukat. Na basie - Grzegorz Kowalski. Na perkusji multiinstrumentalista, świetny pałker – Marcin Adamski.

MANAUS

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje21 listopada 2013, 00:00,

Co wiemy o Heidi Pate? - spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina pt. Co wiemy o Heidi?, które odbędzie się w sobotę 23 listopada 2013 roku w siedzibie KDK przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie-Jeziornie. Początek spotkania o godz. 17:00. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego udziału w spotkaniu i podzieleniu się wiedzą i wspomnieniami a także zdjęciami, dokumentami lub pamiątkami.

CO WIEMY O HEIDI PATE? - SPOTKANIE Z CYKLU WIRTUALNE MUZEUM KONSTANCINA

W ramach spotkań z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina, organizatorzy spróbują przypomnieć sylwetkę Heidi Pate - jednej z bardziej znanych i intrygujących mieszkanek Konstancina. Spotkanie będzie prezentacją wspomnień osób, którzy naszą bohaterkę znali, pamiętają i posiadają pamiątki z nią związane. Ponieważ wielu z Państwa pamięta panią Pate, organizatorzy spotkania chcieliby zaprosić wszystkich do wspólnej rozmowy na jej temat. Chcieliby z Państwa pomocą przypomnieć wszelkie możliwe fakty z życia bohaterki i w oparciu o nie stworzyć jej jak najpełniejszy portret.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie