Informacje28 stycznia 2010, 00:00,

MANAUS czyli Kwiat Rockowego Piaseczna w 8 Ball Club

8 Ball Club Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2010 roku, start o godzinie 20.00. Wejście za darmo. Zespół Manaus występuje w składzie Nonek - bas, vokal, Zewar - vokal, gitara akustyczna, Sugus - gary. Oficjalna strona internetowa zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z najlepszymi pub'owymi cover'ami! Przypominam, że 8 Ball Club zmienił lokalizację i obecnie znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 stycznia 2010, 00:00,

31 stycznia akcja Krew dla Majki przed Starostwem Powiatu

Informujemy, że w niedzielę 31 stycznia 2010 roku od 10.00 do 14.00 przed Starostwem Powiatu Piaseczyńskiego przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie, podstawiony będzie specjalny autobus do poboru krwi. Akcję przeprowadza Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Warszawie. Naszej pomocy potrzebuje 3,5-letnia Maja Karczewska. Dziewczynka jest chora na ostrą białaczkę szpikową i potrzebuje częstych transfuzji. Maja leży w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Litewskiej w Warszawie na Oddziale Hematologii. Krew można oddawać nie tylko w Piasecznie, ale także w dowolnym punkcie krwiodawczym w całej Polsce. Wystarczy podać imię i nazwisko dziewczynki oraz nazwę i adres szpitala. Wtedy krew trafi do Majki. Wszystkim krwiodawcom z góry dziękujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno